Кабінет для споживачів послуг SvitDoc

Шановні відвідувачі нашого порталу!

В даному кабінеті ми розміщаємо зразки документів, які підготовденні нашими фахівцями за окремим замовленням на підставі укладеного договору про надання юридичної послуги зі складання зразку юридичного документу.

Зразки документів підготовлені за окремим замовленням
  1. Договір про виготовлення зубних протезів із термопласту та надання супутніх послуг  (замовлення № ID: 40413)
  2. Трудовий договір з продавцем – касиром з підсумованим обліком робочого часу  (замовлення №ID: 40414)
  3. Рішення власника про зміну адреси місцезнаходження приватного підприємства (замовлення № ID: 40415)
  4. Позовна заява про скасування Рішення ГУ ДФС у Дніпропетровській області в частині застосування адміністративного арешту автотранспортного засобу (замовлення № ID: 40416)
  5. Договір про спільне інвестування в проект в сфері діяльності ресторанів надання послуг мобільного харчування (замовлення № ID 41592) 
  6. Позовна заява про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню з посиланням на рішення суду у господарському судочинстві (замовлення № ID 40417) 
  7. Позовна заява про визнання протиправною бездіяльність, зобов`язання вчинити дії (Зобов`язати розглянути клопотання та вирішити питання про надання дозволу на розробку документації із землеустрою) – адміністративне судочинство (замовлення № ID 40418)
  8. Договір з нерезидентом України комерційної концесії (франчайзингу) на надання послуг в сфері прикрашення об’єктів під час новорічних та різдвяних свят (замовлення № 41749)