ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Договір доручення на продаж товару

250.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 2
Формат: MS Word (.docx)
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Договір доручення на продаж товару

Світ документів онлайн

Договір доручення на продаж товару

Інтернет магазин юридичних документів “Світ документів онлайн” пропонує придбати зразок договору доручення на продаж товару.

Доручення є формою представництва фізичних та юридичних осіб.

Стаття 237 Цивільного кодексу України вказує, що:

Представництвом є правовідношення, в якому одна сторона (представник) зобов’язана або має право вчинити правочин від імені другої сторони, яку вона представляє.

Представництво виникає на підставі договору, закону, акта органу юридичної особи та з інших підстав, встановлених актами цивільного законодавства.

Предмет Договору

У порядку та на умовах, визначених Договором, Повірений зобов’язується за винагороду від імені та за рахунок Довірителя укласти договори на продаж товару із третьою особою.

Також на Інтернет-ресурсі “Світ документів-онлайн” Ви маєте можливість придбати зразки інших юридичних документів: зразки договорів, позовних заяв, скарг, заяв та клопотань, та пакетні пропозиції для Вашого бізнесу.

 

Все буде Україна!

Слава Україні!