Про проект

Інтернет магазин юридичних документів “Світ документів – онлайн”  це проект, який безперечно стане в нагоді для кожного, хто з відповідальністю ставиться до складання документів: від студента до власника бізнесу або професійного юриста.

На даному сайті ви знайдете якісні зразки договорів, заяви та клопотання у виконавчому провадженні, статутні та установчі документи, а також процесуальні документи (позовні заяви, скарги, апеляційні та інші документи процесуального характеру).

Деякі зразки позовних заяв (скарг), апеляційних скарг опубліковані на сайті з посиланням на судові рішення за цими процесуальними документами.

При складанні документів використовувався виключно індивідуальний підхід до кожного документу, увага фахівців не оминула жодної деталі у справі, чим і обумовлена ексклюзивність нашого продукту, який ми пропонуємо.

Кожний судовий документ пройшов шлях аналізу правової позиції, наявної судової практики, системного аналізу практики розгляду справ.

Всі зразки договорів відповідають всім вимогам сучасного ринку та чинному законодавству України.

Ми переконані, що скориставшись послугами даного проекту одного разу – ви назавжди станете нашими прихильниками.

Не варто витрачати час на численні юридичні консультації – отримайте готовий алгоритм вирішення свого питанняза допомогою одного кліка!

Світ документів – онлайн створений 22 лютого 2020р. юристами для юристів та мікро-малого бізнесу.

З повагою до Вас,

автор  “Світ документів – онлайн” – адвокат Сергій Довженко

Адвокатське бюро “Довженко та партнери”

Телефон: +380 98 563-85-57

Адреса: м. Київ, вул. Білоруська, 30

Email: svitdocumentiv@gmail.com

Юридичні партнери:

Моє право інформ – захист прав споживачів

Інформаційні партнери: 

Інформаційний портал Багато про все богато

Онлайн-платформа –  Прямі інвестиції і бізнес