ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Договір комерційної концесії (франчайзингу) туристичної компанії

250.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 4
Формат: MS Word (.doc)
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Договір комерційної концесії (франчайзингу) туристичної компанії

Договір комерційної концесії (франчайзингу) туристичної компанії

Договор комерційної концесії (фрайчайзингу) туристичної компанії містить досить широкий обсяг прав та обов’язків правоволодільця та користувача, за договором правоволоділець зобов’язується надати користувачу комплекс прав та послуг, що складається з прав на фірмове найменування  і на товарний знак, а також технічну і комерційну документацію і іншу інформацію, необхідну користувачеві для здійснення прав,  а користувач зобов’язується  купувати туристичні тури операторів, за переліком та напрямками, визначеними правоволодільцем, сплачувати щомісячну плату за користування правом. Зразок може бути використаний як для франчайзингу туристичної компанії, так і для будь-якого іншого виду бізнесу, що здійснює надання послуг (при внесенні деяких змін).

Інтернет магазин юридичних документів “Світ документів онлайн” пропонує придбати зразок документа.

Також на Інтернет-ресурсі “Світ документів-онлайн” Ви маєте можливість придбати зразки інших юридичних документів: зразки договорів, позовних заяв, скарг, заяв та клопотань, та пакетні пропозиції для Вашого бізнесу.

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Договір комерційної концесії (франчайзингу) туристичної компанії”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.