Опис
Договір комісії на продаж товарів
За цим договором Комісіонер зобов’язується за дорученням Комітента укласти від свого імені одну або декілька угод щодо продажу товару в асортименті та на умовах, викладених у Додатку № 1 (Специфікації) до цього Договору.
Даний договір складається з наступних розділів:
- ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ
- ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ КОМІСІОНЕРА
- ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН ТА ВИРІШЕННЯ СПОРІВ
- ФОРС-МАЖОРНІ ОБСТАВИНИ
- ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ПРО КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ
- ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ. ПОРЯДОК ЙОГО ЗМІНИ ТА РОЗІРВАННЯ
- ІНШІ УМОВИ
- та СПЕЦИФІКАЦІЯ
Поняття договору комісії на продаж товарів
1. Договір комісії на продаж товарів (за яким комісіонер зобов’язується продати майно, яке належить комітенту). При цьому кошти за продаж майна, отримані комісіонером, є власністю комітента.
2. Договір комісії на купівлю товарів (за яким комісіонер зобов’язується придбати майно за дорученням і за рахунок коштів комітента, яке буде власністю комітента).
За таким договором комісіонер зобов’язується продати майно, яке належить комітенту, а кошти за продаж майна, отримані комісіонером, є власністю комітента. Наприклад, комітент за договором комісії передав комісіонеру для продажу свій товар (із вказівкою продати його за 720 грн), комісіонер продав його за 720 грн (з ПДВ), отримав від покупця кошти, склав для комітента звіт (комісійні становлять 5% від суми продажу: 720 х 5% = 36 грн). Виплата комісійної винагороди може відбуватися двома шляхами (див. схему 7.1):
— або комісіонер утримує суму комісійної винагороди при перерахуванні комітенту коштів за проданий товар — варіант 1;
— або комітент розраховується з комісіонером окремим платіжним документом — варіант 2.
Анонім –
хо ознайомитися з даним договором