ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Договір купівлі-продажу нерухомості з детальною регламентацією деяких специфічних нюансів

250.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 10
Перелік документів:2
Формат: MS Word (.docx)
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Договір купівлі-продажу нерухомості з детальною регламентацією деяких специфічних нюансів

Також на Інтернет-ресурсі “Світ документів-онлайн” Ви маєте можливість придбати зразки інших юридичних документів: зразки договорів, позовних заяв, скарг, заяв та клопотань, та пакетні пропозиції для Вашого бізнесу.

Пропонуємо зразок договору, що присвячений купівлі-продажу одного з найбільш складних і дорогих об’єктів права власності – нерухомого майна. Договір містить детальну регламентацію деяких специфічних нюансів, що притаманні угодам з відчуження нерухомого майна.

Цей тип договорів підлягає обов’язковому нотаріальному засвідченню. 

За договором купівлі-продажу одна сторона (продавець) передає або зобов’язується передати майно у власність другій стороні (покупцеві), а покупець приймає або зобов’язується прийняти майно і сплатити за нього певну грошову суму.

Нотаріальне посвідчення договорів купівлі-продажу нерухомого майна провадиться за місцезнаходженням цього майна або за місцезнаходженням (місцем реєстрації) однієї із сторін договору.

 

Загальні умови, які зазначаються в договорах купівлі-продажу нерухомого майна:

  1. предмет договору (характеристика, адреса),
  2. ціна та умови набуття права власності,
  3. порядок розрахунків сторін за договором,
  4. строки для зняття з реєстраційного обліку усіх зареєстрованих осіб та для передачі об’єкта нерухомого майна для вільного користування покупцем,
  5. відповідальність сторін за порушення умов договору та інші.

 

Нотаріусом, який посвідчив договір купівлі-продажу нерухомого майна, реєструється перехід права власності від продавця на покупця в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Договір купівлі-продажу нерухомості з детальною регламентацією деяких специфічних нюансів”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.