ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Договір міни квартир

250.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 4
Формат: MS Word (.docx)
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Договір міни квартир

Договір міни квартир

Договір міни квартир

Стаття 715 ЦК України:

1. За договором міни (бартеру) кожна із сторін зобов’язується передати другій стороні у власність один товар в обмін на інший товар.

2. Кожна із сторін договору міни є продавцем того товару, який він передає в обмін, і покупцем товару, який він одержує взамін.

3. Договором може бути встановлена доплата за товар більшої вартості, що обмінюється на товар меншої вартості.

4. Право власності на обмінювані товари переходить до сторін одночасно після виконання зобов’язань щодо передання майна обома сторонами, якщо інше не встановлено договором або законом.

5. Договором може бути встановлений обмін майна на роботи (послуги).

6. Законом можуть бути передбачені особливості укладення та виконання договору міни.

Предмет договору

Сторона-1 передав Стороні-2, а Сторона-2 прийняв від Сторони-1 квартиру № __ (________), що знаходиться в будинку під № __ (___________), розташованому по вулиці Оболонській в місті Києві, реєстраційний номер _____________, в обмін на квартиру № __ (_____), що знаходиться в будинку під № __ (____________), розташованому по _____________________________, яка належить Стороні-2.

Сторона-2 передала Стороні-1, а Сторона-1 прийняла від Сторони-2 квартиру № __ (________), що знаходиться в будинку під № __ (____________), розташованому по ________________________, реєстраційний номер ____________, в обмін на квартиру № __ (_________), що знаходиться в будинку під № __ (___________), розташованому по __________________________, яка належить Стороні-1.

Також на Інтернет-ресурсі “Світ документів-онлайн” Ви маєте можливість придбати зразки інших юридичних документів: зразки договорів, позовних заяв, скарг, заяв та клопотань, та пакетні пропозиції для Вашого бізнесу.Інтернет магазин юридичних документів “Світ документів онлайн” пропонує придбати зразок документа.

Також на Інтернет-ресурсі “Світ документів-онлайн” Ви маєте можливість придбати зразки інших юридичних документів: зразки договорівпозовних заявскаргзаяв та клопотань, та пакетні пропозиції для Вашого бізнесу.

 

 

Все буде Україна!

Слава Україні!