ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Договір про проживання дитини з матір’ю та умови її утримання

250.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 3
Формат: MS Word (.doc)
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Договір про проживання дитини з матір’ю та умови її утримання

 

Світ документів онлайн

Опис:

Світ документів-онлайн пропонує даний зразок договору про проживання дитини з матір’ю та умови її утримання, який регламентує порядок виконання батьківських обов’язків щодо неповнолітньої дитини.

Правовідносини між батьками неповнолітньої дитини в частині виконання ними своїх обов’язків щодо її утримання, врегульовано ст.ст. 181, 189 Сімейного кодексу України.

Зокрема, відповідно до ст. 81 Сімейного кодексу України способи виконання батьками обов’язку утримувати дитину визначаються за домовленістю між ними. За домовленістю між батьками дитини той із них, хто проживає окремо від дитини, може брати участь у її утриманні в грошовій і (або) натуральній формі.

Згідно статті 189 Сімейного кодексу України, батьки мають право укласти договір про сплату аліментів на дитину, у якому визначити розмір та строки виплати. Умови договору не можуть порушувати права дитини, які встановлені цим Кодексом. Договір укладається у письмовій формі і нотаріально посвідчується.

Якщо Вам необхідний інший зразок договору, то його можна замовити в адвокатському бюро “Довженко та партнери”, в онлайн-чаті нашого сайту.

Зразок договору складається з наступних розділів:

  1. Предмет договору (визначення умов та місця проживання дитини, її утримання).
  2. Права i обов’язки сторін (права батька та матері дитини, обов’язки батька та матері дитини)
  3. Інші умови договору (дозвіл для виїзду за кордон, реквізити рахунків, контакти батьків, застереження щодо обмежень та норм законодавства, термін дії договору)
  4. Реквізити та підписи сторін

*Увага! Договір про проживання дитини з матір’ю та умови її утримання підлягає обов’язковому нотаріальному посвідченню.

Зверніть також увагу, що в тексті договору містяться персональні дані сторін, які необхідно буде заповнити відповідно до саме Ваших паспортних даних. У разі необхідності, Ви також маєте можливість перед укладенням договору про проживання дитини з матір’ю та умови її утримання звернутись до нотаріальної контори за наданням відповідної фахової консультації нотаріуса щодо деталей укладення зазначеного договору.

Також на нашому сайті Ви маєте можливість придбати зразки інших договорів з сімейних правовідносин.

З повагою, адміністрація сайту.