ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Договір про створення консорціуму для участі у конкурсі

250.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 9
Формат: MS Word (.docx)
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Договір про створення консорціуму для участі у конкурсі

 

Світ документів-онлайн

Цей договір регулює відносини щодо спільної участі юридичних осіб в конкурсі на укладання з замовником контракту будівельного підряду/договору на проектування та встановлює умови співпраці у разі оголошення переможцем конкурсу одного із партнерів за цим договором.

Даний шаблон договору можна також застосовувати для участі у тендерах в складі консорціуму.

Отже, у разі якщо учасником процедури закупівлі є консорціум, утворений відповідно до норм Господарського кодексу України, документальне підтвердження інформації про відповідність кваліфікаційним критеріям може бути надане консорціумом щодо відповідності таким кваліфікаційним критеріям підприємством-учасником консорціуму та консорціум має документальне підтвердження того, що у підприємства-учасника консорціуму виникнуть обов’язки щодо виконання зобов’язань перед консорціумом у разі укладення договору за результатами процедури закупівлі. Водночас така можливість має бути передбачена в тендерній документації. 

Примітка: За цим посиланням – Зразки документів для участі в тендері ви можете придбати приклади тендерної документації з додатками для процедури закупівлі. 

Зразок договору може бути адаптований для досягнення іншої певної спільної господарської мети (реалізації цільових програм, науко­во-технічних, будівельних проектів тощо).

Даний зразок договору є актуальним для використання його у поточному році.

  Договір про створення консорціуму скдадається з наступних розділів:

  1. Поняття та терміни договору
  2. Предмет договору
  3. Загальні права та обов’язки партнерів
  4. Ведення спільних справ
  5. Права та обов’язки сторін щодо участі в конкурсі та виконання контракту
  6. Спільні запевнення та запорука
  7. Комерційна таємниця
  8. Заключні положення
  9. Юридичні адреси та банківські реквізити сторін
  10. Підписи сторін

 

Коментар:

КОНСОРЦІУМ – це тимчасове статутне об’єднання підприємств для досягнення його учасниками певної спільної господарської мети (реалізації цільових програм, науково-технічних, будівельних проектів тощо). Консорціум використовує кошти, якими його наділяють учасники, централізовані ресурси, виділені на фінансування відповідної програми, а також кошти, що надходять з інших джерел, в порядку, визначеному його статутом. У разі досягнення мети його створення консорціум припиняє свою діяльність (ст. 120 Господарського кодексу України).

В Україні основними видами таких об’єднань підприємств є асоціації, концерни, консорціуми, холдинги та корпорації.

Порядок державної реєстрації корпорацій, асоціацій, консорціумів, концернів та холдингів у цілому подібний до загального порядку реєстрації юридичних осіб, але мають місце і деякі особливості.

Так, зокрема, як і для реєстрації юридичної особи (наприклад, товариства з обмеженою відповідальністю) для реєстрації об’єднання підприємств необхідно подати до відповідного державного реєстратора (за місцем офіційного місцезнаходження) наступні документи:

Реєстраційну картку на проведення державної реєстрації юридичної особи (своєрідна заява на реєстрацію юридичної особи). Рішення засновників про створення юридичної особи.

Так, наприклад, при реєстрації холдингу відповідно до ст.4 Закону України «Про холдингові компанії в Україні» роль такого рішення може виконувати договір між засновниками.

Рішення про створення холдингів приймається власниками відповідних корпоративних пакетів та оформляється відповідним договором. Два примірники установчих документів. Відповідно до Господарського кодексу України такими установчими документами для реєстрації асоціації та корпорації є договір, а для реєстрації консорціуму, холдингу та концерну – Статут.

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Договір про створення консорціуму для участі у конкурсі”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.