ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Договір відповідального зберігання документів з адвокатським об’єднанням та акти приймання-передачі на відповідальне зберігання документів

250.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 5
Перелік документів:3
Формат: MS Word (.docx)
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Договір відповідального зберігання документів з адвокатським об’єднанням та акти приймання-передачі на відповідальне зберігання документів

Світ документів онлайн

Адвокати та адвокатські об’єднання все частіше пропонують послугу адвокатського зберігання документів. Така послуга надається адвокатами як правило в рамках юридичного обслуговування клієнта на підставі укладеного загального договору про надання адвокатських (юридичних) послуг.

Деякі адвокати приймають документи на зберігання, шляхом укладення окремого договору адвокатського зберігання. Однак, зберігання документів на підставі окремого договору не цілком відповідають вимогам закону України “Про адвокатуру та адвокатську діяльність”.

Важливим моментом в послуги зберігання документів адвокатом є оформлення відповідного Акту приймання-передачі документації, в якому необхідно детально описати усі документи, які передаються адвокату для правової допомоги та фактичного зберігання.

Даний зразок договору передбачає укладання його трьома сторонами, а саме адвокатським об’єднанням, адвокатом (зберігачем), який є членом цього адвокатського об’єднання та клієнтом, який уклав з адвокатським об’єднанням договір про надання юридичних послуг юридичних (адвокатських) послуг.

Партнером інтернет-ресурсу “Світ документів-онлайн” є Адвокатське бюро “Довженко та партнери”.

 

Також на Інтернет-ресурсі “Світ документів-онлайн” Ви маєте можливість придбати зразки інших юридичних документів: зразки договорів, позовних заяв, скарг, заяв та клопотань, та пакетні пропозиції для Вашого бізнесу.

 

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Договір відповідального зберігання документів з адвокатським об’єднанням та акти приймання-передачі на відповідальне зберігання документів”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.