ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Договір з ведення бухгалтерського обліку та консультаційних послуг

250.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 6
Формат: MS Word (.doc)
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Даний зразок договору з ведення бухгалтерського обліку та консультаційних послуг регламентує порядок надвння послуг з ведення бухгалтерського обліку та консультаційних послуг.

Під веденням бухгалтерського обліку в даному договорі розуміється відображення господарських операцій, проведених замовником за звітний місяць, в реєстрах бухгалтерського обліку, складання податкової та фінансової звітності, передбаченої установленим діючим законодавством, та подання цієї звітності до уповноважених органів у встановлені законодавством строки, розрахунок податків (зборів, внесків), які сплачуються Замовником у відповідності діючому законодавству України, ведення обов’язкових книг обліку доходів та витрат тощо.

Під наданням консультаційних послуг в даному договорі розуміється інформування замовника відносно питань, пов’язаних з юридичним, документальним та бухгалтерським оформленням операцій, які здійснюються замовником. Надання консультаційних послуг здійснюється шляхом усного консультування, підготовкою письмових відповідей, телефонних розмов, листами з використанням електронної пошти і таке інше.

Якщо Вам необхідний інший зразок договору, то його можна замовити в онлайн-чаті нашого сайту.

З повагою, адміністрація сайту.

Зразок договору складається з наступниих розділів:

  1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
  2. ОБОВ’ЯЗКИ І ПРАВА СТОРІН
  3. ПОРЯДОК ПІДГОТОВКИ АКТА ЗДАВАННЯ-ПРИЙМАННЯ НАДАНИХ ПОСЛУГ
  4. ПОРЯДОК ОПЛАТИ ПОСЛУГ ВИКОНАВЦЯ І ПРАВИЛА РОЗРАХУНКІВ
  5. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН ЗА ПОРУШЕННЯ ДОГОВОРУ
  6. ВИРІШЕННЯ СПОРІВ
  7. ДІЯ ДОГОВОРУ
  8. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ
  9. МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ І РЕКВІЗИТИ СТОРІН