ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Позовна заява про надання дозволу на виїзд дитини за кордон без згоди батька

250.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 5
Формат: MS Word (.doc)
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Позовна заява про надання дозволу на виїзд дитини за кордон без згоди батька

 

Солом’янський районний суд м. Києва

 вулиця Полковника Шутова, 1, м. Київ, 03113

  

Позивач:

 ______________________________

Адреса: _____________________

ІПН _______________

електронна пошта: ________________

офіційна електронна адреса відсутня

Тел. ______________

Представник позивача:

Адвокат ____________________

Адреса для листування: _____________________________

ІПН _____________

                    електронна пошта: ________________

офіційна електронна адреса:

_______________________

Тел: _____________

Відповідач:

Адреса: _____________________

ІПН _______________

електронна пошта: ________________

офіційна електронна адреса відсутня

Тел. ______________

                                                                                 

                                              Третя особа:     Орган опіки і піклування

   (за місцем проживання дитини)

                                                                           ___________________________

    місцезнаходження:

    індекс, адреса

    засоби зв’язку

    Код ЄДРПОУ

 

 ПОЗОВНА  ЗАЯВА

про надання дозволу на виїзд дитини за кордон

без згоди батька

 

______ року я уклала шлюб з ПІБ Відповідача, який був зареєстрований ____________, актовий запис №___________, що підтверджується свідоцтвом про шлюб  (копія надається)

Рішенням ___________ від __________ року шлюб між мною та Відповідачем розірвано.

Від шлюбу у нас народилась дитина –  ПІБ дитини, ____ р.н., що підтверджується свідоцтвом про народження  дитини копія надається)

Я разом із ПІБ дитини, ____ р.н.  зареєстровані в Україні за адресою: Адреса-1, що зокрема підтверджується довідкою з місця проживання про склад сім’ї  (додається)

_______________________________________________________________________________________________вказати обстави за яких потрібно вивезти дитину за кордон, період або дати, країну призначення та місто, обгрунтувати необхідність такої поїздки, виходячи з інтересів дитини__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Я зверталась до відповідача з письмовим проханням, щоб він надав дозвіл на виїзд нашого сина до ___вказати країну___ , що зокрема підтверджується квитанцією з ПАТ «Укрпошта» та моєю копією звернення, однак  останній письмової відповіді не надав.

В подальшому, ________. я повторно надсилала Відповідачу звернення з проханням надати дозвіл на виїзд ПІБ дитини, ____ р.н.. в країну _______на період з________ до _______, що також  підтверджується квитанцією з ПАТ «Укрпошта» та моєю копією звернення, однак  останній письмової відповіді не надав.

Вважаю, що відповідач безпідставно чинить мені перешкоди у здійсненні заходів спрямованих на покращення здоров’я дитини, його фізичний, духовний та моральний розвиток.

Відповідно до частини третьої ст. 51 Конституції України сімя, дитинство, материнство і батьківство охороняються державою.

Відповідно до ст. 33 Конституції України кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, гарантується свобода пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати територію України за винятком обмежень, які встановлюються законом.

Згідно із частиною 7 ст. 7 СК України дитина має бути забезпечена можливістю здійснення її прав, установлених Конституцією України, Конвенцією про права дитини, іншими міжнародними договорами України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України.

Пунктами 1,2 ст. 3 Конвенції про права дитини від 20.11.1989 року, яка набрала чинності для України 27.09.1991 року, передбачено, що в усіх діях щодо дітей, незалежно від того, здійснюються вони державними чи приватними установами, що займаються питаннями соціального забезпечення, судами, адміністративними чи законодавчими органами, першочергова увага приділяється якнайкращому забезпеченню інтересів дитини. Дитині забезпечується такий захист і піклування, які необхідні для її благополуччя, беручи до уваги права й обов’язки її батьків, опікунів чи інших осіб, які відповідають за неї за законом.

Згідно з Принципом 2 Декларації прав дитини від 20.11.1959р. дитині законом або іншими засобами повинен бути забезпечений спеціальний захист і надані можливості та сприятливі умови, які б дозволяли їй розвиватися фізично, розумово, морально, духовно та у соціальному розумінні здоровим та нормальним шляхом і в умовах свободи та гідності.

Відповідно до ч.ч. 1, 2 ст. 27 Конвенції про права дитини, держава визнає право кожної дитини на рівень життя необхідний для фізичного, розумового, духовного, морального і соціального розвитку дитини. Батьки або інші особи, які виховують дитину, несуть основну відповідальність за забезпечення в межах своїх здібностей і фінансових можливостей умов життя, необхідних для розвитку дитини.

(Короткий зміст позову.  Повний текст можна отримати після оплати документу).

Зразки документів

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Позовна заява про надання дозволу на виїзд дитини за кордон без згоди батька”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.