ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Позовна заява про стягнення коштів за договором по виготовленню та встановленню метало-пластикових конструкцій/вікон (з посиланням на рішення суду)

250.00 грн.

Категорії: , , Позначок: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 11
Кількість файлів:1
Перелік документів:4
Формат: MS Word (.docx)
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Позовна заява про стягнення коштів за договором по виготовленню та встановленню метало-пластикових конструкцій/вікон (з посиланням на рішення суду)

Зразки документів

 

У даному файлі знаходиться: позовна заява з посиланням на судове рішення, заява про вжиття заходів забезпечення позову, попередній (орієнтовний) розрахунок суми судових витрат, які позивач поніс і які очікує понести у зв’язку із розглядом справи та довідка про підтвердження позивача про те, що ним не подано іншого позову (позовів) до цього ж відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав.

Фабула справи.

Позивач звернувся в суд з позовом про стягнення з відповідача коштів за договором про виконання робіт та судових витрат.

Між позивачем та відповідачем –фізичною особою підприємцем було укладено договір про виконання робіт. За даним договором відповідач зобов’язався за рахунок позивача виконати роботи по виготовленню та встановленню метало-пластикових конструкцій (вікон) у кооперативному будинку.

Відповідно умов договору позивач оплатив авансовий платіж на користь відповідача та оплатив частину останнього платежу за договором. Проте відповідач не виконав умови договору, а саме не виготовив та не встановив вироби у будинку.

Окрім того відповідач припинив свою підприємницьку діяльність про що   зареєстровано у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.  Про припинення підприємницької діяльності відповідач не повідомив позивача, а відтак, дана обставина є підтвердженням того, що відповідач передчасно знав, що не буде виконувати договір.

Інтернет магазин юридичних документів “Світ документів онлайн” пропонує придбати зразок документа.

Також на Інтернет-ресурсі “Світ документів-онлайн” Ви маєте можливість придбати зразки інших юридичних документів: зразки договорів, позовних заяв, скарг, заяв та клопотань, та пакетні пропозиції для Вашого бізнесу.

Наші фінансові ПАРТНЕРИ:

Wayforpay

Monobank – отримати 50 гривень на рахунок за реєстрацію!

 

ЮРИДИЧНА ТА ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА:

Адвокатське бюро «ДОВЖЕНКО ТА ПАРТНЕРИ»

МОЄ ПРАВО ІНФОРМ

За цим запитом у нас шукають:

#Купити #скачати #придбати #завантажити #документи #зразки #шаблони #право #суд #провадження #спір #майно #договір #угода #позовназаява #клопотання #контракт #скарги #цивільнеправо #господарськеправо #процес #адміністративнеправо #кримінальнеправо #кодекси #закони #консультації #рішення #ухвали #постанови #адвокат #претензія #правочин

 

Все буде Україна!

Слава Україні!

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Позовна заява про стягнення коштів за договором по виготовленню та встановленню метало-пластикових конструкцій/вікон (з посиланням на рішення суду)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.