ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Позовна заява про усунення перешкод у розпорядженні майном, скасування державної реєстрації обтяження рухомого майна

250.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 13
Кількість файлів:2
Перелік документів:2
Формат: Архів (.rar)
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Позовна заява про усунення перешкод у розпорядженні майном, скасування державної реєстрації обтяження рухомого майна

 

Світ документів онлайн

Позовна заява про усунення перешкод у розпорядженні майном, скасування державної реєстрації обтяження рухомого майна

Фабула справи:

Громадянин України при зверненні до Сервісного Центру МВС України отримав відмову у реєстрації договору купівлі-продажу рухомого майна (транспортного засобу) з підстав накладення на це майно приватного обтяження юридичною особою.

Транспортний засіб було взято в кредит першим власником та у зв’язку із несплатою по кредиту та відсоткам, транспортний засіб перебував у банківській заставі із забороною відчуження.

В подальшому двічі транспортний засіб було продано на підставі посвідченого Сервісним Центром МВС України договором купівлі-продажу.

Позивач так само набув законного права власності на транспортний засіб на підставі договору купівлі-продажу зареєстрованого в СЦ МВС України, отримав свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

На момент укладення договору, транспортний засіб не був обтяжений будь якими заборонами, тому позивач є належним набувачем та вправі розпоряджатися своїм майном на власний розсуд.

Правовідносини пов’язані із заставою та накладенням приватного обтяження регулюються, зокрема, Цивільним кодексом України, Законом України «Про заставу», Законом України «Про забезпечення вимог кредитора та реєстрацію обтяжень», Порядком ведення Державного реєстру обтяжень рухомого майна, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 05.07.2004 р. № 830.

Після звернення до обтяжувача із заявою-вимогою про зняття приватного обтяження з транспортного засобу, обтяжувач відмовив позивачу.

У зв’язку з цим, позивач був змушений звернутися до суду за захистом своїх порушених прав та законних інтересів щодо рухомого майна.

Предмет позову:

– усунути перешкоди позивачу у розпорядженні майном – автомобілем, а саме: скасувати (припинити) приватне обтяження, шляхом внесення відповідних даних до Державного реєстру обтяжень рухомого майна;

– зобов`язати відповідача подати до Державного підприємства «Національні інформаційні системи» заяву про внесення змін (припинення і виключення з реєстру приватного обтяження) до запису в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна в частині виключення запису щодо об`єкта обтяження: автомобіль.

Перелік документів:

  1. Заява-вимога про зняття приватного обтяження
  2. Позовна заява усунення перешкод у розпорядженні майном, скасування державної реєстрації обтяження рухомого майна

Також на нашому веб сайті Ви маєте можливість придбати Зразки позовних заяв та інших процесуальних документів