ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Позовна заява про визнання члена сім’ї таким, що втратив право користування 2022

250.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 4
Кількість файлів:1
Перелік документів:1
Формат: MS Word (.docx)
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Позовна заява про визнання члена сім’ї таким, що втратив право користування 2022

Зразки документів

Позовна заява про визнання члена сім’ї таким, що втратив право користування 2022

З прийняттям змін до Житлового кодексу України та нового Закону України “Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні” суттєво змінилась процедура взяття осіб на реєстрацію місця проживання, декларування місця проживання та відповідно зняття особи з місця проживання.

Інтернет магазин юридичних документів “Світ документів онлайн” пропонує придбати зразок документа, який було оновлено відповідно до нових норм законодавства у 2022 році.

Також на Інтернет-ресурсі “Світ документів-онлайн” Ви маєте можливість придбати зразки інших юридичних документів: зразки договорів, позовних заяв, скарг, заяв та клопотань, та пакетні пропозиції для Вашого бізнесу.

Наші фінансові ПАРТНЕРИ:

Wayforpay

Monobank – отримати 50 гривень на рахунок за реєстрацію!

 

ЮРИДИЧНА ТА ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА:

Адвокатське бюро «ДОВЖЕНКО ТА ПАРТНЕРИ»

МОЄ ПРАВО ІНФОРМ

За цим запитом у нас шукають:

#Купити #скачати #придбати #завантажити #документи #зразки #шаблони #право #суд #провадження #спір #майно #договір #угода #позовназаява #клопотання #контракт #скарги #цивільнеправо #господарськеправо #процес #адміністративнеправо #кримінальнеправо #кодекси #закони #консультації #рішення #ухвали #постанови #адвокат #претензія #правочин

 

Все буде Україна!

Слава Україні!

позовна заява