ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Позовна заява про визнання протиправним та скасування рішення про державну реєстрацію права власності

250.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 7
Формат: MS Word (.doc)
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Позовна заява про визнання протиправним та скасування рішення про державну реєстрацію права власності

Обставини справи: 

Банк відступив колекторської компанії за договором факторингу  права вимоги за зобов’язаннями позичальника за кредитними договорами та за іпотечним договором.

Колекторська компанія через державного реєстратора в особі приватного нотаріуса переоформила на себе право власності на іпотечну квартиру.

Здійснюючи реєстраційні дії, нотаріус порушив порядок їх вчинення шляхом недодержання вимог закону щодо розмежування суб’єктів реєстраційних дій.

Рішення нотаріуса про державну реєстрацію права власності на квартиру за колекторською коипанією порушує норми Закону України “Про мораторій на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті”.

Предмет позову: 

Визнання протиправним та скасування рішення про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та зобов’язання поновити запис про право власності на квартиру.

Інтернет магазин юридичних документів “Світ документів онлайн” пропонує придбати зразок позову.

Зразки документів

Також на Інтернет-ресурсі “Світ документів-онлайн” Ви маєте можливість придбати зразки інших юридичних документів: зразки договорів, позовних заяв, скарг, заяв та клопотань, та пакетні пропозиції для Вашого бізнесу.

 

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Позовна заява про визнання протиправним та скасування рішення про державну реєстрацію права власності”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.