ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Позовна заява про визнання протиправними рішення, дій та бездіяльності податкового органу, зобов’язання вчинити дії

250.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 12
Формат: MS Word (.docx)
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Позовна заява про визнання протиправними рішення, дій та бездіяльності податкового органу, зобов’язання вчинити дії

Світ документів-онлайн пропонує придбати зразок позовної заяви про визнання протиправними рішення, дій та бездіяльності податкового органу, зобов’язання вчинити дії.

Запропонований зразок може бути корисним для захисту прав ФОП пенсіонерів, яким податковий орган всупереч вимог чинного податкового законодавства України нараховано податковий борг зі сплати ЄСВ за себе.

Фабула справи:

Фізична особа-підприємець, яка є пенсіонером за віком зіткнулась із проблемою з боку Державної податкової служби, яка неправомірно нарахувала їй податковий борг по сплаті Єдиного соціального внеску.

ФОП пенсіонер отримала вимогу податкового органу про сплату заборгованості.

Підприємцем вживались всі можливі дії щодо врегулювання вказаного питання у досудовому порядку, зокрема шляхом надіслання відповідних заяв та повідомлень ДПС, зокрема, щодо приведення у відповідність даних, що містяться у електронній картці платника податків у зв’язку з відсутністю заборгованості з посиланням на докази перерахування відповідних коштів.

В подальшому податковий орган частково взяв до уваги заяви ФОП пенсіонера та зарахував сплачені кошти, вніс відповідну інформацію до електронної картки платника податків. За результатами перевірки податковий орган визнав за ФОП пенсіонером обов’язок сплачувати ЄСВ на загальних підставах згідно з вимогами Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» № 2464.

У зв’язку з цим на підставі ст.25 Закону України «Про збір та облік Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» податковий орган нарахував позивачці заборгованість та надіслав вимогу (повідомлення) про сплату боргу.

Предмет позову:

  • визнати протиправними дії ГУ ДПС у м. Києві щодо нарахування заборгованості зі сплати ЄСВ.
  • визнати протиправною бездіяльність ГУ ДПС у м. Києві у зв’язку з наданням відповіді від 28.09.2020р. про відмову в узгодженні сум недоїмки зі сплати ЄСВ та невизнання права позивача на пільгу зі сплати ЄСВ.
  • визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення (вимогу про сплату боргу (недоїмки) ГУ ДПС у м. Києві.
  • привести у відповідність облікові дані інформаційної системи органу доходів і зборів платника та дані інтегрованої картки платника податків щодо позивача відповідно до висновків рішення суду.

На нашому сайті Ви також маєте можливість придбати зразки позовних заяв та інших процесуальних документів.