ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Позовна заява про зняття обтяження з об’єкта іпотеки та стягнення коштів (з посиланням на рішення суду)

250.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 7
Кількість файлів:1
Перелік документів:3
Формат: MS Word (.doc)
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Позовна заява  про зняття обтяження з об’єкта іпотеки та стягнення коштів

Фабула справи:

Між позичальником (позивачем) та банком укладено кредитний договір.

На виконання зобов`язань по кредиту позичальником укладено іпотечний договір за яким передано в іпотеку банку квартиру, власником якої є позичальник.

Відповідно умов договору про відступлення права вимоги банк відступив шляхом продажу фінансовій компанії (відповідачу) права вимоги до позичальника (позивача) за кредитним та іпотечним договорами.

На письмову вимогу фінансової компанії (відповідача) про дострокове погашення кредиту позичальник (позивач) погасив кредит у повному обсязі.

При здійсненні сплати заборгованості за кредитом позивач помилково перерахував відповідачу надлишком суми.

На адресу кредитора позивач надіслав письмову заяву з проханням звернутися до приватного нотаріуса із заявою про зняття з квартири обтяження іпотекою та заборони відчуження, а також просив відповідача повернути помилково сплачену суму .

Відповідач відмовився звернутися до приватного нотаріуса з відповідним повідомленням та відмовився повернути позивачу помилково перераховані кошти.

Таким чином кредитор (відповідач) ухиляється від свого зобов’язання вчинити дії, а саме письмово звернутися до приватного нотаріуса  з повідомленням про погашення кредиту та про припинення іпотечного договору, як це передбачено ст. 74 Закону України «Про нотаріат».

У позовній заяві позивач просить суд зняти заборону з нерухомого майна в Єдиному реєстрі заборон відчуження об`єктів нерухомого майна та виключити запис про іпотеку з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно з підстав повного погашення заборгованості позивачем за кредитним договором, та стягнути помилково сплачені грошові кошти.  

Позовна заява задоволена в повному обсязі.

Даний файл містить наступні зразки документів:

Зразок позовної заяви  про зняття обтяження з об’єкта іпотеки та стягнення коштів;

Зразок довідки про те, що позивачем не подано іншого позову (позовів) до цього ж відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав;

Зразок попереднього (орієнтовного) розрахунку суми судових витрат, які позивач поніс і які очікує понести у зв’язку із розглядом справи.

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Позовна заява про зняття обтяження з об’єкта іпотеки та стягнення коштів (з посиланням на рішення суду)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.