ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Позовна заява про зобов’язання включити позивача до реєстру акцептованих вимог кредиторів

250.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 12
Кількість файлів:1
Перелік документів:4
Формат: MS Word (.docx)
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Позовна про зобов’язання включити позивача до реєстру акцептованих вимог кредиторів (дві позовні заяви)

Позовна заява про зобов’язання включити позивача до реєстру акцептованих вимог кредиторів

Світ документів-онлайн

Обставини справи:

Між позивачем та Публічним акціонерним товариством  «Дельта Банк» було укладено декілько договірів банківського вкладу (депозиту).

На підставі постанови Правління Національного банку України від 02.03.2015 № 150 “Про віднесення ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА “ДЕЛЬТА БАНК” до категорії неплатоспроможних”, виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийнято рішення від 02.03.2015 № 51 “Про запровадження тимчасової адміністрації у ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВІ “ДЕЛЬТА БАНК”, згідно з яким з 03.03.2015 запроваджено тимчасову адміністрацію та призначено уповноважену особу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації у ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВІ “ДЕЛЬТА БАНК”. 

Про запровадження тимчасової адміністрації та призначення уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення тимчасової адміністрації АТ «Дельта Банк» та прийняття рішення про початок процедури ліквідації АТ «ДЕЛЬТА БАНК» та делегування повноважень ліквідатора АТ «ДЕЛЬТА БАНК» позивач дізнався по закінченюю 30 днів з дня опублікування відомостей про відкликання банківської ліцензії, ліквідацію АТ «ДЕЛЬТА БАНК», та тому вимоги позивача, не були включені до реєстру акцептованих вимог кредиторів.

Оскільки позивачем вищенаведений строк для подяння заяви про включення його до реєстру акцептованих вимог кредиторів був пропущений з поважних причин, позивач звернувся до суду з позовною заявою про зобов’язання включити його до реєстру акцептованих вимог кредиторів банку.

Примітка. У даному файлі містяться два зраки позовної заяви про зобов’язання включити позивача до реєстру акцептованих вимог кредиторів банку, зразок довідки про підтвердження позивача про те, що ним не подано іншого позову (позовів) до цього ж відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав та зразок попереднього (орієнтовного) розрахунку суми судових витрат, які позивач поніс і які очікує понести у зв’язку із розглядом справи.

Пропонуємі зразки позовних заяв можна застосувати і до інших банків, які знаходяться на ліквідації.

Партнери:

Адвокаське бюро “Довженко та партнери” 

Моє право інформ

 

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Позовна заява про зобов’язання включити позивача до реєстру акцептованих вимог кредиторів”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.