ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Скарга на бездіяльність начальника відділу державної виконавчої служби

250.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 5
Формат: MS Word (.docx)
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Скарга на бездіяльність начальника відділу державної виконавчої служби

Зразки документів

Фабула справи:

Під час оформлення купівлі продажу квартири заявник дізнався у приватного нотаріуса про те, що на все його майно включаючи накладений арешт.

Через Державний реєстр речових прав на нерухоме майно та реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо об’єкта нерухомого майна заявника було з’ясовано, що постановою відділом державної виконавчої служби накладено арешт на все майно заявника.

Заявник звернувся до ВДВС із заявою, в якій просив скасувати постанову відділу державної виконавчої служби та винести постанову про зняття арешту, що був накладений на все майно, що належить заявнику.

Державною виконавчою службою було відмовлено заявнику у знятті арешту з майна, посилаючись на те, що перевіркою відомостей Автоматизованої системи виконавчих проваджень, встановлено, що в ВДВС відсутні відкриті виконавчі провадження, боржником за якими є заявник та також у спеціальному розділ АСВП відсутні відомості щодо перебування виконавчих проваджень відносно заявника у минулі періоди, оскільки повне внесення відомостей до Єдиного реєстру виконавчих проваджень почалось здійснюватися у 2007 році. Також у відповіді про відмову ДВС було зазначено, що оскільки журнали реєстрації виконавчих проваджень, переданих державним виконавцям, та завершені до 2013р. виконавчі провадження знищені за закінченням строку зберігання та встановити підстави накладення арешту на майно постановою про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження від 09.12.2002 р. та надати інформацію стосовно винесення постанови про звільнення майна із під арешту у спосіб, визначений Законом України «Про виконавче провадження» не виявляється можливим.

Предмет скарги:

Зобов’язати державного виконавця державної виконавчої служби скасувати постанову та зняти арешт з майна заявника.

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Скарга на бездіяльність начальника відділу державної виконавчої служби”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.