ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Скарга на дії та бездіяльність працівників поліції у справі про адміністративне правопорушення

250.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 8
Кількість файлів:2
Перелік документів:2
Формат: Архів (.rar)
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Скарга на дії та бездіяльність працівників поліції у справі про адміністративне правопорушення

 

Світ документів онлайн

Скарга на дії та бездіяльність працівників поліції у справі про адміністративне правопорушення

Фабула справи:

Відповідно до протоколу серії БД № 164220 від 12.10.2018 року, 12.10.2018 року о 09 годині 30 хвилин ОСОБА_1, керуючи автомобілем «Hyundai Tucson», державний номерний знак НОМЕР_1, м. Києві по вул. Я. Коласа, буд. 4, не дотримався безпечного інтервалу та здійснив зіткнення з автомобілем “Chrysler” державний номерний знак НОМЕР_4, під керуванням водія ОСОБА_2 При ДТП всі автомобілі отримали механічні пошкодження.

Відповідно до протоколу серії БД 237748 від 12.10.2018 року, 12.10.2018 року о 09 годині 30 хвилин ОСОБА_2, керуючи автомобілем “Chrysler” державний номерний знак НОМЕР_4, не дотримався безпечного інтервалу та здійснив зіткнення з автомобілем НОМЕР_2 під керуванням водія ОСОБА_1 При ДТП обидва автомобілі отримали механічні пошкодження.

Під час оформлення ДТП та складанні протоколу про адміністративне правопорушення на Клієнта, працівниками поліції були допущені численні порушення вимог законодавства, зокрема:

–  працівники поліції прибуттю на місце ДТП, не з’ясували дійсних обставин справи, не врахували наявних доказів в тому числі показань свідків;

– неправильно розтлумачили вимоги Правил дорожнього руху відносно дорожньої обстановки;

– не взяли до уваги розміщення транспортних засобів;

– склали процесуальні документи, а саме протокол про адміністративне правопорушення від 12.10.2018р. серія БД № 164220 з порушенням норм закону, оскільки за матеріалами даної справи, винуватцем ДТП є виключно водій автомобіля Крайслер Гранд Вояжер, д.н. CJZ 4R58 (pl) Євтушенко С.П.;

– проявили непрофесійність та надали у протоколі помилкову попередню кваліфікацію вчиненого адміністративного правопорушення, що могло призвести до неправильного та необ’єктивного вирішення адміністративної справи у суді.

Зазначені обставини були повідомлені суду першої інстанції у додаткових поясненнях та враховані останнім при винесенні постанови у справі про адміністративне правопорушення.

Результат розгляду справи про адміністративне правопорушення:

  1. Визнано винним ОСОБА_2 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КпАП України, та накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 340 гривень.
  2.  Провадження у справі про адміністративне правопорушення, передбачене статтею 124 КУпАП відносно Клієнта закрито, у зв’язку з відсутністю в його діях складу правопорушення.

На підставі матеріалів справи, скарги та пояснень, поданих в інтересах Клієнта, адміністративна справа щодо водія Шинкарого Б.О. була розглянута Святошинським районним судом м. Києва, постанова за посиланням: https://reyestr.court.gov.ua/Review/78342218.

Перелік документів в *.rar архів:

  1. Скарга на дії та бездіяльність працівників поліції у справі про адміністративне правопорушення до Управління патрульної поліції м. Києва
  2. Письмові пояснення до суду

Також на нашому веб сайті Ви можете придбати зразки позовних заяв та інших процесуальних документів