ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Скарга учасника виконавчого провадження на рішення, дії та бездіяльності приватного виконавця

250.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 2
Формат: MS Word (.docx)
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Скарга учасника виконавчого провадження на рішення, дії та бездіяльності приватного виконавця

Також на Інтернет-ресурсі “Світ документів-онлайн” Ви маєте можливість придбати зразки інших юридичних документів: зразки договорів, позовних заяв, скарг, заяв та клопотань, та пакетні пропозиції для Вашого бізнесу.

Фабула справи:

Приватний виконавиць не здійснив вихід до нерухомого майна для здійснення на місці Акту Опису та Арешту не був в нерухомому майні для здійснення об’єктивної оцінки ринкової вартості майна та не надіслав боржнику копію оцінки яку останній може оскаржити в суді. Приватним Виконавцем було залучено Особу Оціночної Діяльності, що здійснила оцінку майна без потрапляння в саме майно а Приватний Виконавець здійснив прийняття такої оцінки та залучення її до матеріалів Виконавчого провадження.

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Скарга учасника виконавчого провадження на рішення, дії та бездіяльності приватного виконавця”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.