ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Заява фізичної особи про злочини за ст.ст. 189, 355 Кримінального кодексу України

200.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 3
Формат: MS Word (.docx)
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Зразок заяви фізичної особи про злочини за ст.ст. 189, 355 Кримінального кодексу України

 

Світ документів онлайн

Світ документів-онлайн пропонує зразок заяви фізичної особи про злочини за ст. ст. 189, 355 Кримінального кодексу України у випадку порушення прав і свобод громадянина колекторською організацією.

Фабула справи:

Громадянин України, після відмови звільнити житлове приміщення, орендоване на законних підставах, зіткнувся із погрозами з боку невідомих осіб та вимаганням сплати коштів, не передбачених умовами договору.

Для захисту своїх порушених прав та законних інтересів, заявник вимушений був звернутися до правоохоронних органів із заявою про вчинення злочинів, передбачених ст. 189 Кримінального кодексу України (вимагання) та ст. 355 Кримінального кодексу України (примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов’язань).

Після внесення заяви до Єдиного реєстру досудових розслідувань, результатом звернення стало повне припинення неправомірних дій з боку невідомих осіб, громадянин розірвав договір оренди та залишив орендоване приміщення, уклавши інший договір з новими орендодавцями.

Сфера застосування:

  • захист фізичної/юридичної особи від погроз застосування сили, шантажу та інших неправомірних дій з боку контрагента або невідомих осіб;
  • захист від колекторів (підприємств, установ, організацій або приватних осіб, які шляхом психологічного тиску примушують до виконання певних зобов’язань).

Суть звернення із заявою про злочин це повідомлення правоохоронного органу про:

  • вимоги третіх осіб щодо передачі чужого майна чи права на майно
  • вчинення будь-яких дій майнового характеру з погрозою насильства над потерпілим чи його близькими родичами;
  • обмеження прав, свобод або законних інтересів цих осіб;
  • пошкодження чи знищення їхнього майна або майна, що перебуває в їхньому віданні чи під охороною,
  • розголошення відомостей, які потерпілий чи його близькі родичі бажають зберегти в таємниці (вимагання);
  • примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов’язань – вимога виконати чи не виконати договір, угоду чи інше цивільно-правове зобов’язання з погрозою насильства над потерпілим або його близькими родичами;
  • пошкодження чи знищення їх майна за відсутності ознак вимагання.

 

Також на нашому сайті Ви маєте можливість придбати зразки інших процесуальних документів, що використовуються у Кримінальному праві та процесі.

З повагою, адміністрація сайту.