ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Заява про вжиття заходів забезпечення позову про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню (з посиланням на ухвалу суду)

200.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 4
Формат: MS Word (.doc)
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Заява про вжиття заходів забезпечення позову про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню (з посиланням на ухвалу суду)

Світ документів-онлайн

Фабула справи:

Приватним нотаріусом було вчинено виконавчий напис за, яким звернено стягнення на нерухоме майно позивача.

Приватним виконавцем було відкрито виконавче провадження.

В рамках проведення виконавчих дій приватний виконавець виставив через організатора на електронні торги нерухоме майно позивача, яке є його власністю.

Позивач вважає, що до вирішення спору по суті, на підставі оспорюваного виконавчого напису може бути реалізовано належне йому на праві власності нерухоме майно.

Оскільки оспорюється виконавчий напис нотаріуса, то вирішення питання про зупинення стягнення ніяким чином не є фактичним виконанням рішення суду при визнанні виконавчого напису таким, що підлягає чи не підлягає виконанню.

Позивач вважає, що проведення виконавчих дій з примусового виконання виконавчого провадження та, як результат, реалізація нерухомого майна на електронних (прилюдних) торгах в рамках виконавчого провадження, може істотно ускладнити чи унеможливити виконання рішення суду у випадку визнання виконавчого напису нотаріуса таким, який не підлягає виконанню.

За цією заявою позивач просить суд про вжиття таких забезпечувальних заходів, а саме зупинення стягнення на предмет нерухомості; заборона приватному виконавцю вчиняти будь-які виконавчі дії.

Примітка.

Відповідно до ч. 2 ст. 149 ЦПК України забезпечення позову допускається як до пред’явлення позову, так і на будь-якій стадії розгляду справи, якщо невжиття таких заходів може істотно ускладнити чи унеможливити виконання рішення суду або ефективний захист або поновлення порушених чи оспорюваних прав або інтересів позивача, за захистом яких він звернувся або має намір звернутися до суду.

Пропонуємий  зразок заяви про забезпечення позову може бути використаний  для подання до суду разом з  позовною заявою.

Партнери порталу: Моє право інформ  Адвокатське бюро “Довженко та партнер

 

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Заява про вжиття заходів забезпечення позову про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню (з посиланням на ухвалу суду)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.