ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Заява про забезпечення позову до подачі позовної заяви про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню

200.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 3
Формат: MS Word (.doc)
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Заява про забезпечення позову до подачі позовної заяви про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню

Також на Інтернет-ресурсі “Світ документів-онлайн” Ви маєте можливість придбати зразки інших юридичних документів: зразки договорів, позовних заяв, скарг, заяв та клопотань, та пакетні пропозиції для Вашого бізнесу.

Фабула справи:

Приватним нотаріусом було вчинено виконавчий напис, за  яким звернено стягнення на майно заявника на користь стягувача.

З цього приводу за заявою стягувача приватним виконавцем було відкрито виконавче провадження.

В рамках проведення виконавчих дій в цьому виконавчому провадженні були ухвалені наступні постанови та проведені виконавчі дії:

  • Постанова про арешт майна боржника;
  • Постанова про арешт коштів боржника;
  • Постанова про опис та арешт майна (коштів) боржника;
  • Постанова про призначення суб’єкта оціночної діяльності – суб’єкта господарювання  для участі у виконавчому провадженні;
  • Постанова про розшук майна боржника.

Після ухвалення вищенаведених постанов та проведення виконавчих дій приватний виконавець виставив через організатора на електронні торги рухоме майно заявника, яке є його власністю.

Заявник вважає, що виконавчий напис нотаріуса був вчинений з порушенням норм чинного законодавства України та є таким, який не підлягає виконанню.

Заявник вважає, що до вирішення спору по суті на підставі оспорюваного виконавчого напису може бути реалізовано належне йому на праві власності майно.

Заявник вважає, що проведення виконавчих дій з примусового виконання виконавчого провадження та, як результат, реалізація майна на електронних (прилюдних) торгах в рамках виконавчого провадження, може істотно ускладнити чи унеможливити виконання рішення суду у випадку визнання виконавчого напису нотаріуса таким, який не підлягає виконанню.

Примітка.

Відповідно до норм  ч.1 п.1 ст.152 Цивільного процесуального кодексу України заявник може подати до суду заяву про забезпечення позову до подання позовної.

Заява про забезпечення позову до подання позовної заяви подається   за правилами підсудності, встановленими Цивільним процесуальним кодексом України для відповідного позову, або до суду за місцезнаходженням предмета спору – якщо суд, до підсудності якого відноситься справа, визначити неможливо.

У разі подання заяви про забезпечення позову до подання позовної заяви заявник повинен пред’явити позов протягом десяти днів з дня постановлення ухвали про забезпечення позову.

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Заява про забезпечення позову до подачі позовної заяви про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.