ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Договір про порядок здійснення батьківських прав та виконання обов’язків тим з батьків, хто проживає окремо від дитини

250.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 3
Формат: MS Word (.doc)
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Договір про порядок здійснення батьківських прав та виконання обов’язків тим з батьків, хто проживає окремо від дитини

Світ документів онлайн

Договір про порядок здійснення батьківських прав та виконання обов’язків тим з батьків, хто проживає окремо від дитини

Якщо подружжя зуміло не втратити здатність домовлятися і моменти, що стосуються життя їх дітей після розлучення, не викликають суперечностей, тоді залишається тільки оформити ці домовленості в установленому законодавством порядку.

Сімейний кодекс України у статті 157 надає право батькам укласти договір щодо здійснення батьківських прав та виконання обов’язків тим з них, хто проживає окремо від дитини.  Договір укладається у письмовій формі та підлягає нотаріальному посвідченню.

Договором можуть обумовлюватися будь-які ситуації, що стосуються життя дитини.

Наприклад, в договорі може встановлюватися місце проживання, участь у вихованні кожного з батьків, умови і графік спілкування з дитиною, проведення дитиною святкових днів та каникул і т.і.

Батьки повинні чітко розуміти, що головна мета угоди це врахування інтересів їх власної дитини і створення комфортних умов для ії життя після того, як сім’я розпалася.

Нижче наведено зразок договору про порядок здійснення батьківських прав та виконання обов’язків тим з батьків , хто проживає окремо від дитини.

 

Також на Інтернет-ресурсі “Світ документів-онлайн” Ви маєте можливість придбати зразки інших юридичних документів: зразки договорів, позовних заяв, скарг, заяв та клопотань, та пакетні пропозиції для Вашого бізнесу.

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Договір про порядок здійснення батьківських прав та виконання обов’язків тим з батьків, хто проживає окремо від дитини”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.