Опис
Шлюбний договір
Шлюбний договір
Замість упередженої думки, що укладання шлюбного договору є проявом недовіри один до одного з подружжя, суспільство все більше приходить до розуміння доцільності складання такого правового документу, як шлюбний договір. Головною метою шлюбного договору є попередній нотаріально завірений поділ майна, що було набуто до шлюбу, та буде набуто в майбутньому.
Розділивши майно відповідно до шлюбного договору, подружжя не матиме приводу для сварки, і розлучення відбудеться мирно, без жодних майнових проблем, тому що кожен з подружжя зможе отримати свою частку майна, яка заздалегідь буде зазначена і внесена до договору кожною стороною.
Головні риси шлюбного договору
Правове регулювання шлюбного договору відбувається згідно з нормами ст.ст. 92-103 глави 10 Сімейного кодексу України.
Шлюбний договір – це нотаріально посвідчена угода в якій сторони, дружина та чоловік, встановлюють свої взаємні майнові права та обов’язки. Шлюбний договір може укладатися як подружжям після реєстрації шлюбу, так і особами, які подали заяву про реєстрацію шлюбу (в такому випадку шлюбний контракт набирає чинність у день реєстрації шлюбу).
Шлюбний договір може регулювати як майнові відносини, які склалися до його укладення, так і майнові відносини котрі виникають після його укладення.
Як правило, в шлюбному договорі зазначається правовий режим майна, співвідношення часток кожного з подружжя в майні, яке буде набуватися під час перебування у шлюбі. Шлюбний контракт діє безстроково, тобто він регулює майнові права та обов’язки подружжя навіть після розірвання шлюбу.
Зразок шлюбного договору, який ми пропонуємо, включає в себе стандартні умови, які можуть бути відкореговані згідно з інтересами і побажаннями конкретного подружжя.
Коментарі
Відгуків немає, поки що.