ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Договір про передачу (відчуження) виключних майнових прав на комерційну таємницю (ноу-хау)

250.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 8
Кількість файлів:1
Перелік документів:2
Формат: MS Word (.doc)
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Договір про передачу (відчуження) виключних майнових прав на комерційну таємницю (ноу-хау)

Світ документів онлайн

Загальні положення:

Згідно із Законом України «Про державне регулювання діяльності у сфері трансферу технологій», під ноу-хау розуміється технічна, організаційна або комерційна інформація, яка отримана завдяки досвіду та випробуванням технології та її складових, яка: не є загальновідомою або легкодоступною, є суттєвою, тобто важливою та корисною для виробництва продукції, технологічного процесу та/або надання послуг; є визначеною, тобто описаною досить вичерпно, щоб була можливість її перевірки на предмет відповідності критеріям незагальновідомості та суттєвості.

Запропонований нижче шаблон договору для оформлення відносин щодо передачі прав власності на ноу-хау як на об’єкт інтелектуальної власності.

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Договір про передачу (відчуження) виключних майнових прав на комерційну таємницю (ноу-хау)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.