ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Статут приватного підприємства з двома засновниками (власниками)

250.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 14
Формат: MS Word (.doc)
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Статут приватного підприємства з двома засновниками (власниками) фізичними особами

 

Світ документів-онлайн
Придбати зразок Протоколу установчих зборів про створення приватного підприємства (два засновника фізичні особи)>>>

Частина 1 113 статті Господарського кодексу України містить визначення приватного підприємства: ним визнається підприємство, що діє на основі приватної власності одного або кількох громадян, іноземців, осіб без громадянства та його (їх) праці чи з використанням найманої праці, або на основі приватної власності суб’єкта господарювання – юридичної особи.

З наведеного визначення слідує, що особливістю приватного підприємства, заснованого фізичною особою (фізичними особами), є можливість використання його власником (засновником) на свій розсуд як своєї, так і найманої праці, а тому іноді деякі автори ототожнюють приватне підприємство з фізичною особою – підприємцем, його засновником, який одночасно здійснює повноваження власності й управління підприємством. Поряд з цим власник приватного підприємства і засноване ним підприємство є самостійними і відмінними один від одного суб’єктами права власності і учасниками господарських правовідносин. Приватне підприємство як юридична особа є власником майна, переданого йому у власність засновником, тоді як власник приватного підприємства відповідно до ст. 167 ГК України володіє лише корпоративними правами щодо заснованого ним підприємства.

 

Партрнери: – Адвокатське бюро «Довженко та партнери”

Інформаційний портал – Моє право інформ – захист прав споживачів

Онлайн-сервіс юридичних документів – МОЄ ПРАВО

Онлайн платформа – Прямі інвестиції в бізнес

Онлайн платформа Englizzila курси английскої мови – онлайн-заняття з локальними вчителями, а також з носіями англійської мови.

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Статут приватного підприємства з двома засновниками (власниками)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.