ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Договір купівлі-продажу частки в статутному капіталі ТОВ

250.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 3
Формат: MS Word (.docx)
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Договір купівлі-продажу частки в статутному капіталі ТОВ

Договір купівлі-продажу частки в статутному капіталі ТОВ

Договір купівлі-продажу частки в статутному капіталі ТОВ

Стаття 656 ЦК України:

Предметом договору купівлі-продажу може бути товар, який є у продавця на момент укладення договору або буде створений (придбаний, набутий) продавцем у майбутньому.

Предметом договору купівлі-продажу можуть бути майнові права. До договору купівлі-продажу майнових прав застосовуються загальні положення про купівлю-продаж, якщо інше не випливає із змісту або характеру цих прав.

Предмет договору

1.Продавець продав та передав Покупцю, а Покупець купи та прийняв від Продавця частку в статутному капіталі Товариства, в розмірі __ (________) % статутного капіталу Товариства, що складає ______ (_________) гривень __ копійок.

2.Продавець заявляє, що відчуження ним своєї частки ________________, не порушує вимог статуту Товариства.

3. Право власності на частку статутного капіталу Товариства, що відчужується за цим договором, переходить до ___________________ з моменту нотаріального посвідчення цього договору.

4. Разом з переходом права власності на зазначену частку в статутному капіталі до Покупця переходять всі права та обов‘язки, що належали Продавцю, передбачені установчими документами Товариства та чинним законодавством.

Також на Інтернет-ресурсі “Світ документів-онлайн” Ви маєте можливість придбати зразки інших юридичних документів: зразки договорів, позовних заяв, скарг, заяв та клопотань, та пакетні пропозиції для Вашого бізнесу.Інтернет магазин юридичних документів “Світ документів онлайн” пропонує придбати зразок документа.

Також на Інтернет-ресурсі “Світ документів-онлайн” Ви маєте можливість придбати зразки інших юридичних документів: зразки договорівпозовних заявскаргзаяв та клопотань, та пакетні пропозиції для Вашого бізнесу.

 

 

Все буде Україна!

Слава Україні!