ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Ліцензійний договір про надання дозволу на використання об’єкта права інтелектуальної власності (знака для товарів і послуг)

250.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 6
Перелік документів:Лізензійний договір, Проста ліцензія (додаток№1)
Формат: MS Word (.doc)
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Ліцензійний договір про надання дозволу на використання об’єкта права інтелектуальної власності (знака для товарів і послуг)

Зразки документів

Ліцензійний договір про надання дозволу на використання об’єкта права інтелектуальної власності (знака для товарів і послуг)

Питанням правового захисту прав на знаки для товарів і послуг присвячений спеціальний закон України з однойменною назвою «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг».
Відповідно до цього закону, під знаком розуміється позначення, завдяки якому товари та послуги одних осіб відрізняються від товарів і послуг інших. Зареєстрований знак для товарів і послуг дає його власникові право використовувати знак самому, а також забороняти його використання іншим особам.
Під використанням знака розуміється, зокрема, нанесення його на будь-який товар, для якого знак зареєстровано, упаковку, в якій міститься такий товар, вивіску, пов’язану з ним, етикетку, нашивку, бирку чи інший прикріплений до товару предмет, зберігання такого товару з нанесеним знаком з метою пропозиції його для продажу, безпосередньо продаж, імпорт/експорт товару.
Неправомірне використання знака заборонено, вважається формою недобросовісної конкуренції, тягне за собою ризик застосування істотних санкцій.

Для забезпечення законності використання знака для товарів і послуг може служити запропонований нижче шаблон договору.

Інтернет магазин юридичних документів “Світ документів онлайн” пропонує придбати зразок договору.

Також на Інтернет-ресурсі “Світ документів-онлайн” Ви маєте можливість придбати зразки інших юридичних документів: зразки договорів, позовних заяв, скарг, заяв та клопотань, та пакетні пропозиції для Вашого бізнесу.

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Ліцензійний договір про надання дозволу на використання об’єкта права інтелектуальної власності (знака для товарів і послуг)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.