ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Договір купівлі-продажу об’єкта незавершеного будівництва

250.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 3
Формат: MS Word (.docx)
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Договір купівлі-продажу об’єкта незавершеного будівництва

Договір купівлі-продажу об’єкта незавершеного будівництва

Договір купівлі-продажу об’єкта незавершеного будівництва

Стаття 655 ЦК України:

За договором купівлі-продажу одна сторона (продавець) передає або зобов’язується передати майно (товар) у власність другій стороні (покупцеві), а покупець приймає або зобов’язується прийняти майно (товар) і сплатити за нього певну грошову суму.

Стаття 656 ЦК України:

Предметом договору купівлі-продажу може бути товар, який є у продавця на момент укладення договору або буде створений (придбаний, набутий) продавцем у майбутньому.

 

Предмет договору

1.1. У порядку та на умовах, визначених цим Договором, Продавець зобов’язується передати, а Покупець зобов’язується прийняти у власність об’єкт незавершеного будівництва та сплатити за неї обговорену грошову суму.

1.2. Об’єкт незавершеного будівництва, що відчужується, житловий будинок, розташований за адресою ____, реєстраційний номер ____. Об’єкт незавершеного будівництва розташований на земельній ділянці площею ____ га, кадастровий номер ____, цільове призначення ____.

Будівництво вищезазначеного об’єкта завершено на ____ %, що підтверджується витягом про державну реєстрацію прав № _____, виданим ____ _____ р. № ____.

1.3. Відчужуваний об’єкт незавершеного будівництва належить на праві приватної власності Продавцю на підставі договору купівлі-продажу об’єкта незавершеного будівництва, посвідченого нотаріусом ПІБ ____ № ____, від _____ р. Зареєстровано в реєстрі права власності на нерухоме майно. Витяг про реєстрацію права власності від ____ р. № ____.

1.4. Вищезазначена земельна ділянка належить на праві приватної власності Продавцю на підставі державного акта про право власності на земельну ділянку, виданого ____ ____ р. на підставі ____ від ____ р. № ____, відмітка ____ від ____ р., акт зареєстровано в ____ від ____ р. № ____.

1.5. Дозволи на будівництво зазначеного об’єкта незавершеного будівництва надані ____ ____ р. Опис об’єкта незавершеного будівництва наведено в проекті, затвердженому ____ ____ р. Загальна площа об’єкта становить ____ кв.м. Закінчення будівництва зазначеного житлового будинку заплановано до ____ р.

1.6. Щодо зазначеного об’єкта незавершеного будівництва будь-які судові спори відсутні, він чи будь-яка його частина на момент укладення цього Договору не заставлений, у податковій заставі не перебуває, відносно нього не укладено будь-яких договорів з відчуження чи щодо користування з іншими особами, об’єкта незавершеного будівництва не внесений до статутного капіталу юридичних осіб. Права третіх осіб щодо об’єкта незавершеного будівництва відсутні. Будівництво об’єкта незавершеного будівництва здійснюється у відповідності з вимогами чинного законодавства.

Відчужуваний об’єкт незавершеного будівництва придбаний Продавцем не в шлюбі та не є спільною сумісною власністю.

Інтернет магазин юридичних документів “Світ докуменТакож на Інтернет-ресурсі “Світ документів-онлайн” Ви маєте можливість придбати зразки інших юридичних документів: зразки договорів, позовних заяв, скарг, заяв та клопотань, та пакетні пропозиції для Вашого бізнесу.тів онлайн” пропонує придбати зразок документа.

Також на Інтернет-ресурсі “Світ документів-онлайн” Ви маєте можливість придбати зразки інших юридичних документів: зразки договорів, позовних заяв, скарг, заяв та клопотань, та пакетні пропозиції для Вашого бізнесу.

 

Все буде Україна!

Слава Україні!