ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Договір про розподіл майнових прав на об’єкти права інтелектуальної власності

250.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 4
Формат: MS Word (.doc)
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Договір про розподіл майнових прав на об’єкти права інтелектуальної власності

Світ документів онлайн

Договір про розподіл майнових прав на об’єкти права інтелектуальної власності

За фактом створення будь-якого твору в сфері літератури, музики, архітектури і т.п. виникає авторське право, яке включає в себе як майнові права, так і особисті немайнові права на твір.

Іноді трапляється так, що якийсь твір створюється в рамках виконання трудових обов’язків його автора, в цьому випадку твір класифікується як службовий, який підлягає особливій регламентації, з огляду на ці його особливості.

Так, згідно зі ст.16 Закону України “Про авторське право і суміжні права”, авторське особисте немайнове право на службовий твір в будь-якому випадку належить тільки його автору, а ось виключне майнове право на службовий твір належить роботодавцю, якщо інше не передбачено трудовим договором (контрактом) та (або) цивільно-правовим договором між автором і роботодавцем.

Нижче пропонується проект договору, присвячений питанню розподілу прав на службовий твір.

 

Також на Інтернет-ресурсі “Світ документів-онлайн” Ви маєте можливість придбати зразки інших юридичних документів: зразки договорів, позовних заяв, скарг, заяв та клопотань, та пакетні пропозиції для Вашого бізнесу.

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Договір про розподіл майнових прав на об’єкти права інтелектуальної власності”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.