ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Договір про передачу прав на промисловий зразок

300.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 6
Формат: MS Word (.doc)
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2022 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Договір про передачу прав на промисловий зразок

Світ документів онлайн

Договір про передачу прав на промисловий зразок

Загальні положення:

Згідно із Законом України «Про охорону прав на промислові зразки» під промисловим зразком розуміється результат творчої діяльності людини в галузі художнього конструювання.

Об’єктом промислового зразка може бути форма, малюнок чи розфарбування або їх поєднання, які визначають зовнішній вигляд промислового виробу та призначені для задоволення естетичних та ергономічних потреб.

На промисловий зразок оформляється спеціальний охоронний документ – патент, отримати який може лише автор промислового зразка, або особа, яка на законних підставах набула права на нього.

Нижче пропонується шаблон (зразок) договору про придбання прав на використання вже запатентованого промислового зразка.

Також на Інтернет-ресурсі “Світ документів-онлайн” Ви маєте можливість придбати зразки інших юридичних документів: зразки договорів, позовних заяв, скарг, заяв та клопотань, та пакетні пропозиції для Вашого бізнесу.

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Договір про передачу прав на промисловий зразок”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.