ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Договір про надання послуг доглядальниці

250.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 4
Формат: MS Word (.doc)
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Договір про надання послуг доглядальниці

Договір про надання послуг доглядальниці

Договір з домашнім персоналом є надзвичайно корисним документом, в якому сторони можуть зафіксувати всі умови роботи і вимоги до працівника: графік, обов’язки, розмір і порядок оплати, за скільки днів до звільнення одна сторона повинна попередити іншу, що заборонено робити працівнику, відповідальність сторін.

Кожна сторона за договором отримує і права, і обов’язки, що усуває напруженість та недомовленість, а найголовніше дозволяє уникнути багатьох конфліктів у майбутньому.

Зразок договору з домашнім персоналом складено таким чином, що за потребою він може бути доповнений особливими вимогами, умовами роботи тощо.

Даний зразок договору є трудовим договором з доглядальницею та підготовлено у відповідності до загальних положень Цивільного кодексу УкраїниКодексу законів про працю, а також Наказу Міністерства праці та соціальної політики № 260 від 8 червня 2001 року.

Роботодавцем у цьому договорі виступає фізична особа або фізична особа-підприємець. 

Працівником за цим договором може бути лише повнолітня фізична особа, яка не має судимості. Як правило для виконання функцій доглядальниці на роботу приймаються особи, яка мають медичну освіту, закінчили курси медсестри або володіють досвідом догляду за хворими. 

 

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Договір про надання послуг доглядальниці”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.