ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Договір про встановлення суперфіцію

250.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 2
Кількість файлів:80
Формат: MS Word (.doc)
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Договір про встановлення суперфіцію

За цим договором власник надає в користування землекористувачу, а землекористувач приймає в користування від власника земельну  для будівництва житлового будинку, з метою будівництва житлового будинку та господарських споруд.

Короткий (частковий) зміст договору

 

ДОГОВІР

ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ ПРАВА КОРИСТУВАННЯ

ЗЕМЕЛЬНОЮ ДІЛЯНКОЮ ДЛЯ ЗАБУДОВИ
(СУПЕРФІЦІЮ)

 

м.                                                                                                                    «___»_________________20__р.

 

Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «_________», в особі Голови правління ________________, який діє на підставі Статуту, надалі у тексті іменується «Власник», з однієї сторони та Громадянин України ____________, який діє відповідно до законодавства України та діє особисто від свого імені, як фізична особа, надалі у тексті іменується «Землекористувач», з іншої сторони, які разом іменуються «Сторони», а окремо один від одного «Сторона», уклали цей договір, надалі «Договір/договір», про наступне:

  1. Предмет та умови договору

 Власник надає в користування Землекористувачу, а Землекористувач приймає в користування від Власника земельну ділянку площею __ (_________) га, розташовану за адресою: __________________________, кадастровий номер ____________, цільове призначення: для будівництва житлового будинку, з метою будівництва житлового будинку та господарських споруд.

  1. Земельна ділянка належить Власнику на підставі державного акта на право власності на земельну ділянку _____________, виданого _______________________________ __.__.____ року на підставі розпорядження _____________________________ __.__.____ року, відмітка ______________________________ __.__.____ року, акт зареєстровано в Книзі записів реєстрації державних актів на право власності на землю та на право постійного користування землею, договорів оренди землі за № ___________.
  2. Власник заявляє, що на земельній ділянці не розміщено житлових будинків, будь-яких інших будівель та/або споруд, земельна ділянка є придатною для використання за призначенням.
  3. Цей договір укладається Сторонами строком на __ (__________) років.
  4. Право користування земельною ділянкою, наданою для забудови, може відчужуватися, здаватися в субаренду або передаватися Землекористувачем у порядку спадкування.
  5. За користування земельною ділянкою Землекористувач щомісяця сплачує Власнику плату в розмірі ______ (_________) гривень __ копійок, що повинно сплачуватися не пізніше __ (_________) числа кожного місяця за наступний місяць.
  6. Перехід права власності на земельну ділянку до іншої особи не впливає на обсяг права власника будівлі (споруди) щодо користування земельною ділянкою.
  7. Землекористувач зобов’язується здійснювати будівництво житлового будинку та господарських споруд на земельній ділянці після отримання дозволу на виконання будівельних робіт.