ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Договір купівлі-продажу земельної ділянки

250.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 3
Формат: MS Word (.docx)
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Договір купівлі-продажу земельної ділянки

Інтернет магазин юридичних документів "Світ документів онлайн" пропонує придбати зразок договору купівлі-продажу земельної ділянки.

зразок договору купівлі-продажу земельної ділянки

Договір купівлі-продажу земельної ділянки

Інтернет магазин юридичних документів “Світ документів онлайн” пропонує придбати зразок договору купівлі-продажу земельної ділянки.

Відповідно до ст. 655 Цивільного кодексу України за договором купівлі-продажу одна сторона (продавець) передає або зобов’язується передати майно (товар) у власність другій стороні (покупцеві), а покупець приймає або зобов’язується прийняти майно (товар) і сплатити за нього певну грошову суму.

Згідно із п. а) ч. 1 ст. 81 Земельного кодексу України, Громадяни України набувають права власності на земельні ділянки на підставі придбання за договором купівлі-продажу, ренти, дарування, міни, іншими цивільно-правовими угодами.

Зміст документу:

  1. Предмет договору
  2. Ціна договору
  3. Права та обов’язки сторін
  4. Відповідальність сторін
  5. Порядок урегулювання спорів
  6. Порядок зміни та розірвання договору
  7. Інші умови

 

Також на Інтернет-ресурсі “Світ документів-онлайн” Ви маєте можливість придбати зразки інших юридичних документів: зразки договорів, позовних заяв, скарг, заяв та клопотань, та пакетні пропозиції для Вашого бізнесу.

 

Все буде Україна!

Слава Україні!