ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Позовна заява про стягнення безпідставно отриманих коштів за виконавчим написом нотаріуса

250.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 5
Кількість файлів:1
Перелік документів:3
Формат: MS Word (.doc)
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Позовна заява про стягнення безпідставно отриманих коштів за виконавчим написом нотаріуса

Фабула справи:

На підставі виконавчого напису нотаріуса було відкрито виконавче провадження та ході проведення виконавчих дій з боржника було стягнуто грошові кошти із заробітної платні.

Боржником було подано до суду позовну заяву про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню. Суд задовольнив позов та скасував виконавчий напис. У зв’язку з чим було закінчено виконавче провадження.

З метою повернення списаних коштів із заробітної платні боржника, боржник (позивач) звернувся до суду з позовною заявою до кредитора та приватного виконавця про стягнення безпідставно отриманих коштів за виконавчим написом нотаріуса.

 

Також ви можете придбати зразок заяви про поворот виконання судового рішення (з посиланням на ухвалу суду) – 250 грн. >>>