ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Позовна заява про стягнення боргу за договором поставки (з посиланням на судове рішення)

250.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 6
Формат: MS Word (.docx)
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Позовна заява про стягнення боргу за договором поставки 

Між юридичними особами було укладено договір поставки.

Відповідно до умов договору постачальник зобов’язався поставити та передати у власність покупця товари в асортименті, які є в наявності у постачальника, а покупець зобов’язався  прийняти вказані товари та оплатити їх на умовах договору.

Відповідно до умов договору покупець зобов’язався оплатити товар за ціною, яка зазначена у супровідному документі обліково-розрахункової документації, в кожному окремому випадку здійснення поставки.

Відповідно умов договору поставка товару здійснюється постачальником в межах наявного у нього асортименту, за попередньою заявкою, яка надається постачальнику покупцем не пізніше 17 годин того дня, який передує моменту здійснення поставки.

Згідно до умов. договору поставка товарів покупцю здійснюється засобами та за рахунок постачальника, з 08 год. 00 хв. до 14 год. 00хв., а  моментом здійснення поставки товарів постачальником є прийняття їх покупцем з відповідною відміткою в супровідній первинній обліково-видатковій документації (товарна накладна, товарно-транспортна накладна тощо).

На виконання умов укладеного між сторонами договору позивач передав відповідачу молокопродукти  що підтверджується видатковими накладними.

Відповідно до пунктуположень договору покупець зобов’язався провести розрахунок з постачальником по передплаті, по факту або через 21 календарний день на умовах, в порядку та формах, які не суперечать діючому законодавству та нормативним актам.

Відповідач не виконав належним чином фінансове зобов’язання за договором, у зв’язку з чим у відповідача виникла заборгованість перед позивачем.

Інші зразки позовних заяв:

 

 Позовна заява про стягнення заборгованості за договором підряду>>>

 Позовна заява про стягнення заборгованості за договором про надання послуг автотранспорту, послуг будівельних машин (з посиланням на рішення суду)>>>

Позовна заява про стягнення заборгованості за договором суборенди нежитлового приміщення (з посиланням на рішення суду)>>>

 Позовна заява про стягнення коштів за договором поставки та установки металопластикових конструкцій>>>

Партнери порталу:

– Адвокатське бюро «Довженко та партнери”

Інформаційний портал – Моє право інформ – захист прав споживачів

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Позовна заява про стягнення боргу за договором поставки (з посиланням на судове рішення)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.