ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Договір про надання кредитів для проведення факторингових операцій

250.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 3
Формат: MS Word (.docx)
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Зразок договору про надання кредитів для проведення факторингових операцій

За цим Договором фінансова установа надає іншій фінансовій установі грошові кошти виключно для проведення факторингових операцій.

Примітка.

Однією з перспективних посередницьких послуг в сучасних умовах стає факторинг, який являє собою комісійно-посередницьку діяльність, пов’язану з переуступкою фактор-фірмі клієнтом-постачальником неоплачених платежів-вимог (рахунків-фактур) на поставлені товари, виконані роботи, надані послуги і відповідно вдачі отримання (справляння) платежу але ним, іншими словами, інкасування дебіторської заборгованості клієнта (отримання коштів за платіжними документами). У ролі фактор – фірми можуть виступати як банки, так і незалежні факторингові компанії.

 

Інтернет магазин юридичних документів “Світ документів онлайн” пропонує придбати зразок документа.

Також на Інтернет-ресурсі “Світ документів-онлайн” Ви маєте можливість придбати зразки інших юридичних документів: зразки договорів, позовних заяв, скарг, заяв та клопотань, та пакетні пропозиції для Вашого бізнесу.

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Договір про надання кредитів для проведення факторингових операцій”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.