ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Позовна заява про виплату грошової компенсації за неотримане речове майно

250.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 4
Формат: MS Word (.doc)
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Позовна заява про виплату грошової компенсації за неотримане речове майно

Світ документів-онлайн пропонує придбати зразок позовної заяви про виплату грошової компенсації за неотримане речове майно

Запропонований зразок може бути корисним військовослужбовцям Збройних Сил України, Національної гвардії, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, Державної прикордонної служби, Державної соціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв‘язку та захисту інформатизації і Управління державної охорони, у випадках неотримання грошової компенсації вартості за неотримане речове майно в зв‘язку зі звільненням з військової служби.

Такі позови в порядку ст.ст. 25, 26 Кодексу адміністративного судочинства України вирішуються за вибором позивача адміністративним судом за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем проживання (перебування, знаходження) цієї особи-позивача або адміністративним судом за місцезнаходженням відповідача.

Фабула справи:

Позивач був звільнений  з військової служби наказом командира в/ч та виключений зі списків особового складу в/ч.

До моменту виключення позивача зі списків особового складу в/ч позивач звертався до командування частини із рапортом про виплату компенсацію за неотримане речове майно.

Компенсацію позивач не отримав і в подальшому звернувся із заявою до в/ч у якій просив надати копію вказаного рапорту.

Оскільки відповідач відмовився виплачувати компенсацію у добровільному порядку, не надав копію рапорту та заяви про надання копії рапорту, позивач вирішив звернутися до адміністративного суду за захистом своїх порушених прав та інтересів із позовом про визнання дій в/ч протиправними та зобов‘язання в/ч вчинити дії щодо виплати грошової компенсації за неотримане речове майно.

Позовні вимоги позивача задоволено в повному обсязі.

Право особи на виплату грошової компенсації за неотримане речове майно підтверджується низкою постанов Верховного Суду, зокрема:

постанова Верховного Суду від 26 лютого 2020 року у справі № 821/1083/17

постанова Верховного Суду від 30 листопада 2020 року у справі № 480/3105/19

 

На нашому сайті Ви також маєте можливість придбати інші зразки позовних заяв.