ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Адміністративний позов про скасування постанови окружної виборчої комісії

250.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 3
Формат: MS Word (.docx)
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Адміністративний позов про скасування постанови окружної виборчої комісії

Світ документів онлайн

Адміністративний позов про скасування постанови окружної виборчої комісії

Відповідно до частини 1 статті 19 КАС України, юрисдикція адміністративних судів поширюється на справи у публічно-правових спорах, зокрема, спорах щодо правовідносин, пов’язаних з виборчим процесом чи процесом референдуму.

Зміст позовних вимог:

визнати протиправною і скасувати постанову Малинської окружної виборчої комісії від 19 лютого 2019 р. № 129.

визнати протиправною та скасувати постанову Малинської окружної виборчої комісії Житомирської області «Про реєстрацію депутата Малинської міської ради» від 22 лютого 2019 № 3.

Також на Інтернет-ресурсі “Світ документів-онлайн” Ви маєте можливість придбати зразки інших юридичних документів: зразки договорів, позовних заяв, скарг, заяв та клопотань, та пакетні пропозиції для Вашого бізнесу.