ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Протокол (рішення) учасника про створення товариства з обмеженою відповідальністю (з одним засновником)

250.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 2
Формат: MS Word (.docx)
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Протокол (рішення) учасника про створення товариства з обмеженою відповідальністю (з одним засновником)

Зразок протоколу про створення товариства з обмеженою відповідальністю (з одним засновником) підготовлено у відповідності до норм Закону України “Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю“, а також Глави 8 Цивільного кодексу України.

Придбати зразок Статуту товариства з обмеженою відповідальністю (один засновник)>>>

Інтернет магазин юридичних документів “Світ документів онлайн” пропонує придбати Протокол (рішення) учасника про створення товариства з обмеженою відповідальністю (з одним засновником).

 

Також на Інтернет-ресурсі “Світ документів-онлайн” Ви маєте можливість придбати зразки інших юридичних документів: зразки договорів, позовних заяв, скарг, заяв та клопотань, та пакетні пропозиції для Вашого бізнесу.

 

Все буде Україна!

Слава Україні!

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Протокол (рішення) учасника про створення товариства з обмеженою відповідальністю (з одним засновником)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.