ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Шлюбний договір

250.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 3
Формат: MS Word (.doc)
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Шлюбний договір

Світ документів онлайн

Шлюбний договір

Замість упередженої думки, що укладання шлюбного договору є проявом недовіри один до одного з подружжя, суспільство все більше приходить до розуміння доцільності складання такого правового документу, як шлюбний договір. Головною метою шлюбного договору є попередній нотаріально завірений поділ майна, що було набуто до шлюбу, та буде набуто в майбутньому.

Розділивши майно відповідно до шлюбного договору, подружжя не матиме приводу для сварки, і розлучення відбудеться мирно, без жодних майнових проблем, тому що кожен з подружжя зможе отримати свою частку майна, яка заздалегідь буде зазначена і внесена до договору кожною стороною.

Головні риси шлюбного договору

Правове регулювання шлюбного договору відбувається згідно з нормами ст.ст. 92-103 глави 10 Сімейного кодексу України.

Шлюбний договір – це нотаріально посвідчена угода в якій сторони, дружина та чоловік, встановлюють свої взаємні майнові права та обов’язки. Шлюбний договір може укладатися як подружжям після реєстрації шлюбу, так і особами, які подали заяву про реєстрацію шлюбу (в такому випадку шлюбний контракт набирає чинність у день реєстрації шлюбу).

Шлюбний договір може регулювати як майнові відносини, які склалися до його укладення, так і майнові відносини котрі виникають після його укладення.

Як правило, в шлюбному договорі зазначається правовий режим майна, співвідношення часток кожного з подружжя в майні, яке буде набуватися під час перебування у шлюбі. Шлюбний контракт діє безстроково, тобто він регулює майнові права та обов’язки подружжя навіть після розірвання шлюбу.

Зразок шлюбного договору, який ми пропонуємо, включає в себе стандартні умови, які можуть бути відкореговані згідно з інтересами і побажаннями конкретного подружжя.

Також на Інтернет-ресурсі “Світ документів-онлайн” Ви маєте можливість придбати зразки інших юридичних документів: зразки договорів, позовних заяв, скарг, заяв та клопотань, та пакетні пропозиції для Вашого бізнесу.

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Шлюбний договір”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.