ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Відзив на позовну заяву АТ Універсал Банк (монобанк). Зразок

300.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 5
Формат: MS Word (.doc)
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Відзив на позовну заяву АТ Універсал Банк (монобанк). Зразок.

Відзив на позовну заяву АТ Універсал Банк про стягнення заборогованності грунтується на тому, що позивач не надав до суду  належних і допустимих доказів, які б підтверджували, що саме ці умови кредитування є складовою частиною укладеного між сторонами кредитного договору і що саме ці умови я мала на увазі, підписуючи анкету-заяву, та відповідно, чи брала на себе зобов’язання зі сплати винагороди та неустойки в разі порушення зобов’язання з повернення кредиту.

Таким чином цивільно-правові відносини між позивачем та відповідачем належним чином не оформлені, тому немає підстав для стягнення з мене коштів за кредитом відсотків за ним, неустойки та інших платежів.

Партрнери: – Адвокатське бюро «Довженко та партнери”

Українські документи – UkrDOC

Моє право інформ

Онлайн платформа – Прямі інвестиції в бізнес