ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Заява про забезпечення позову про визнання протиправним та скасування рішення про державну реєстрацію (з посиланням на ухвалу суду)

200.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 5
Формат: MS Word (.docx)
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Заява про забезпечення позову про визнання протиправним та скасування рішення про державну реєстрацію (з посиланням на ухвалу суду)

Заява про забезпечення позову про визнання протиправним та скасування рішення про державну реєстрацію (з посиланням на ухвалу суду)

Заява про забезпечення позову про визнання протиправним та скасування рішення про державну реєстрацію 

Фабула справи:

Позивачу стало відомо про те, що права власності на квартиру, який є предметом іпотеки переоформлено в порядку статті 37 Закону України «Про іпотеку» на ПАТ «УКРСОЦБАНК».

Позивач вважає, що перехід права власності на квартиру, реєстрація якого відбулась на підставі Рішення про державну реєстрацію прав та їх обтяжень , Комунальне підприємство “Агенція адміністративних послуг”, Київська область є незаконним, а рішення та запис про право власності повинні бути скасовані судом, як такі, що суперечать закону,  іпотечному договору та порушують права власників квартири та спадкоємців за законом.

За цією заявою позивач просить суд про вжиття таких забезпечувальних заходів, а саме заборонити ПАТ «УКРСОЦБАНК» вчиняти (укладати) правочини направленні на відчуженням третім особам квартири.

Примітка.

Відповідно до ч. 2 ст. 149 ЦПК України забезпечення позову допускається як до пред’явлення позову, так і на будь-якій стадії розгляду справи, якщо невжиття таких заходів може істотно ускладнити чи унеможливити виконання рішення суду або ефективний захист або поновлення порушених чи оспорюваних прав або інтересів позивача, за захистом яких він звернувся або має намір звернутися до суду.

Відповідно до положень п. 3 Постанови Пленуму ВСУ №9 від 22.12.2006 року «Про практику застосування судами цивільного процесуального законодавства при розгляді заяв про забезпечення позову», розглядаючи заяву про забезпечення позову, суд має з урахуванням доказів, наданих позивачем на підтвердження своїх вимог, пересвідчитися, зокрема, в тому, що між сторонами дійсно виник спір та існує реальна загроза невиконання чи утруднення виконання можливого рішення суду про задоволення позову, з`ясувати обсяг позовних вимог, дані про особу відповідача, а також відповідність виду забезпечення позову, який просить застосувати особа, котра звернулася з такою заявою, позовним вимогам.

Вирішуючи питання про забезпечення позову, суд має врахувати наскільки конкретний захід, який пропонується вжити, пов`язаний з предметом позову, наскільки він співмірний позовній вимозі, і яким чином цей захід фактично реалізує мету його вжиття.

Відповідно до п. 6 Постанови Пленуму ВСУ №9 від 22.12.2006 року «Про практику застосування судами цивільного процесуального законодавства при розгляді заяв про забезпечення позову» особам, які беруть участь у справі, має бути гарантована реальна можливість захистити свої права при вирішенні заяви про забезпечення позову.

Пропонуємий  зразок заяви про забезпечення позову може бути використаний  для подання до суду разом з  позовною заявою.

 

Інтернет магазин юридичних документів “Світ документів онлайн” пропонує придбати зразок документа.

Також на Інтернет-ресурсі “Світ документів-онлайн” Ви маєте можливість придбати зразки інших юридичних документів: зразки договорів, позовних заяв, скарг, заяв та клопотань, та пакетні пропозиції для Вашого бізнесу.

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Заява про забезпечення позову про визнання протиправним та скасування рішення про державну реєстрацію (з посиланням на ухвалу суду)”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.