ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Заява про закриття провадження у справі про залишення місця ДТП

200.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 3
Формат: MS Word (.docx)
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Заява про закриття провадження у справі про залишення місця ДТП

Світ документів онлайн

Фабула справи:

Клієнт 18.11.2021 року о 16 год. 00 хв. в м. Києві по вул. Максима Кривоноса, 20, керуючи автомобілем «Краз» д.н.з. НОМЕР_1 , рухаючись заднім ходом, не переконався в безпечності та скоїв наїзд на транспортний засіб «Toyota» д.н.з. НОМЕР_2 , що призвело до отримання автомобілями механічних пошкоджень з матеріальними збитками, чим порушив вимоги п. п. 2.3 (б), 10.9 ПДР України, відповідальність за що передбачена ст. 124 КУпАП.

23 грудня 2021 року Клієнта телефонним зв’язком запросили до Управління патрульної поліції в м. Києві ДПП де повідомили, що ним було скоєно ДТП, а також, що він залишив місце ДТП. Працівники поліції склали два адміністративні протоколи за ст. 124 КУпАП та ст. 122-4 КУпАП.

Клієнт погоджувався із вчиненням ДТП, проте категорично не погоджувався, що залишив місце ДТП, у зв’язку з цим звернувся за правовою допомогою до адвоката.

Адвокатським бюро “Довженко та партнери було надано кваліфіковану правову допомогу Клієнту, складено письмові пояснення для суду та заяву про закриття провадження у справі про залишення місця ДТП.

У січні 2022 року справу про адміністративне правопорушення було розглянуто Голосіївським районним судом м. Києва.

Дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку, що Клієнта слід визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП, оскільки його вина у вчиненні дорожньо-транспортної пригоди підтверджується зібраними у справі доказами.

Надаючи оцінку діям Клієнта, в частині залишення місця ДТП, суд дійшов висновку, що  в діях  Клієнта  відсутній склад адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 122-4 КУпАП.

Суд першої інстанції зазначив, що вказаний склад адміністративного правопорушення передбачає умисну форму вину, разом з тим, як вбачається з матеріалів справи, Клієнт 18.11.2021 року не зрозумів, що сталася дорожньо-транспортна пригода, оскільки не відчув ні удару, ні звуку, у зв`язку з чим поїхав, тобто залишив місце пригоди без умислу на залишення місця дтп.

Посилання на одну з аналогічних справ: https://reyestr.court.gov.ua/Review/102698097

Професійну правничу допомогу у справах про адміністративні правопорушення, Ви можете отримати, звернувшись до адвокатського бюро «Довженко та партнери».

Також, Ви маєте можливість придбати на нашому веб сайті зразки інших документів.