ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Зразок довіреності на представництво юридичної особи

250.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 2
Формат: MS Word (.docx)
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Зразок довіреності на представництво юридичної особи

Світ документів онлайн

Представництво – це правовідношення, в якому одна сторона (представник) зобов’язана або має право вчинити правочин від імені другої сторони, яку вона представляє (ч. 1 ст. 237 ЦК України)

Згідно з ст. 244 ЦК України, представництво, яке ґрунтується на договорі, може здійснюватися за довіреністю.

Довіреністю є письмовий документ, що видається однією особою іншій особі для представництва перед третіми особами. Довіреність на вчинення правочину представником може бути надана особою, яку представляють (довірителем), безпосередньо третій особі.

За загальним правилом форма довіреності повинна відповідати формі, в якій відповідно до закону має вчинятися правочин.

Довіреність від імені юридичної особи видається її органом або іншою особою, уповноваженою на це її установчими документами.

Зразок документу, який пропонується придбати, передбачає надання від імені та в інтересах довірителя (юридичної особи) адвокату представляти довірителя в органах державної влади, зокрема, судах, органах виконавчої влади, перед підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми власності, з правом підпису та подання різних документів до вказаних органів і установ, сплати обов’язкових платежів, користуватись правами сторони судової справи і виконавчого провадження тощо.

Зразок довіреності буде корисним, у тому числі, для студентів юридичних спеціальностей, стажерів адвокатів.

Також на нашому веб сайті Ви маєте можливість придбати зразки договорів доручення, які використовуються у підприємницькій діяльності:

Договір доручення з позаштатним працівником на використання коштів під авансовий звіт на закупівлю матеріальних цінностей
Договір доручення на укладання договору поставки
Договір доручення на укладення договору купівлі-продажу товару з метою продажу його Довірителем
Договір доручення на укладення договрів купівлі-продажу, перевезення та зберігання дорогоційних металів (з додатком та довіреністю)