ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Протокол загальних зборів учасників ТОВ про зміну адреси та затвердження нового статуту з додатком до протоколу – Статут ТОВ

100.00 грн.

Інформація про документ:

Дата складання: 19/04/2019
Редакція: 1
Кількість сторінок: 32
Формат: MS Word (.docx)
Частковий перегляд документа
На сторінці представлена, актуальна в 2021 році, форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Діюче законодавство України оперує таким поняттям, як місцезнаходження юридичної особи. Так, згідно зі ст. 93 ЦК це фактичне місце ведення діяльності або розміщення офісу, з якого здійснюється щоденне керування діяльністю юрособи (як правило, знаходиться керівництво), а також управління та облік.

Із цього визначення випливає, що за місцезнаходженням юрособи повинне знаходитися його керівництво і в цьому місці повинен вестися облік. Однак діяльність підприємства може здійснюватися не тільки за його місцезнаходженням, але й за іншими адресами, наприклад за місцезнаходженням його відокремлених підрозділів (філій, торговельних точок і т. д.).

Де та як реєструється адреса офісу товариства

Згідно з п. 10 ч. 2 ст. 9 Закону № 755 місцезнаходження юрособи фіксується насамперед в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців і громадських формувань (далі – ЄДР). Причому ще на етапі створення та держреєстрації юрособи.

Як відомо, при держреєстрації юрособа подає суб’єкту держреєстрації пакет документів, передбачений ст. 17 Закону № 755. І серед цих документів – Заява про державну реєстрацію створення юридичної особи за формою 1, затвердженою Наказом № 3268. Саме в ньому вказується місцезнаходження юрособи. Після держреєстрації юрособи ці відомості потраплять до ЄДР.

Чи потрібно вказувати адресу (місцезнаходження) юрособи в її установчих документах?

Ні, на сьогодні це необов’язково.

Вимоги до змісту установчих документів юрособи викладено в ст. 88 ЦК. Так, відповідно до ч. 1 цієї статті в статуті товариства відображаються:

  • найменування юрособи;
  • органи управління товариством, їх компетенція;
  • порядок прийняття рішень органами управління;
  • порядок вступу в товариство та виходу з нього;
  • інші відомості, якщо додаткові вимоги до змісту статуту встановлено ЦК або іншим законом.

Отже, спеціальним законодавством можуть бути передбачені додаткові вимоги до змісту статутів певних організаційно-правових форм юросіб. Наприклад, для акціонерних товариств вони встановлені ст. 13 Закону № 514.

Коментарі

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Протокол загальних зборів учасників ТОВ про зміну адреси та затвердження нового статуту з додатком до протоколу – Статут ТОВ”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.