ОНЛАЙН-СЕРВІС ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Договір купівлі-продажу автомобіля

250.00 грн.

Інформація про документ:

Кількість сторінок: 3
Формат: MS Word (.docx)
На сторінці представлена актуальна в 2024 році форма зразку документу, яка відповідає чинному законодавству України.
Після здійснення оплати, документ автоматично буде надісланий на вашу електронну пошту. Якщо в папку «Вхідні» не потрапив приданий вами документ, перевірте папку «Спам». Також придбаний вами документ ви зможете завантажити зі свого особистого аккаунту (корзини) на порталі.
Якщо вам необхідний інший зразок документу, то його можна замовити в онлайн-чаті на нашому порталі або зателефонувати за номером +38(068)489-96-46

Опис

Договір купівлі-продажу автомобіля

Договір купівлі-продажу автомобіля

Договір купівлі-продажу автомобіля

Договір купівлі-продажу автомобіля

Інтернет магазин юридичних документів “Світ документів онлайн” пропонує придбати зразок договору купівлі-продажу автомобіля.

Поради щодо купівлі вживаного автомобіля

При придбанні вживаного автомобіля, надійним способом є укладення договору купівлі-продажу у нотаріуса. Нотаріус перевіряє достовірність наданих документів і відсутність обтяжень (арешту, заборони, наявність кредиту) на транспортний засіб.

Перед підписанням договору купівлі-продажу необхідно уважно ознайомитися з його змістом. Також, не варто забувати і про акт прийому-передачі, який відображає фактичну передачу транспортного засобу із зазначеним станом на момент придбання.

Повністю завершеною угода може вважатися тільки після внесення відповідних даних про нового власника в технічні документи на транспортний засіб.

Також, переоформити право власності на автомобіль можна, оформивши договір купівлі-продажу з наступною реєстрацією автомобіля на нового власника в сервісному центрі Міністерства внутрішніх справ України.

За договором купівлі-продажу автомобіля, Продавець зобов’язується передати, а Покупець зобов’язується прийняти у власність автомобіль та сплатити за нього обговорену грошову суму.

Зміст документу:

  1. Предмет договору
  2. Ціна договору
  3. Права та обов’язки сторін
  4. Відповідальність сторін
  5. Порядок урегулювання спорів
  6. Порядок зміни та розірвання договору
  7. Інші умови

Також на Інтернет-ресурсі “Світ документів-онлайн” Ви маєте можливість придбати зразки інших юридичних документів: зразки договорів, позовних заяв, скарг, заяв та клопотань, та пакетні пропозиції для Вашого бізнесу.

 

Все буде Україна!

Слава Україні!